Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbol lessz valami a jovobe?

Figyelt kérdés
Pasimmal majdnem 2eve vagyunk egyutt. Nagyon szeretem és o is engem (ezt mondja) en 17 vagyok o 16. Lehethogy hulyesegnek tartjatok de en szeretnem ha o lenne a ferjem...Most megy gimibe es nagyon felek h ott talal maganak valmi csajt :(. Szerintetek nagy ennek az eselye? es meg igy beszelgettunk hogy meddig birna 1csajjal aztmondta max 10evet. De ha hazassag akkor tobbet is. Lehet korai ezen filoznom, de kerlek segitsetek!nekem fontos lenne mert szeretem <3
2009. aug. 27. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ékezeteket leszoptad vagy mi?
2009. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt mar total megnyugodtam....mar bocs de nem az volt a kerdes h le-e szoptam az ekezeteket....nincs kedvem iket irni ennyi...
2009. aug. 27. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
17 évesen házasságon gondolkodni?Na mind1.Igen van esélye hogy talál valakint, de az utcán sétálva is van esély rá.Bízz benne és kész.Ne gondlokozz házasságon.Még várj vele 5 évet legalább.
2009. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy talál olyat aki tetszik neki, lehet hogy olyat is aki nálad sokkal jobban tetszik neki. De ha szereted téged, ha igazán szeret, nem fog otthagyni. Ha meg mégis otthagyna, akkor legalább tudod hogy nem szeretett úgy igazán...

Hogy a férjed lesz, arra a statisztikák szerint kicsi az esély, viszont tény hogy volt már ilyenre példa, hogy ilyen fiatalon ismerkedtek meg és életük végéig együtt maradtak.


(Bocs, de ezt meg kell jegyeznem még a helyesírásoddal kapcsolatban:

Az "-e"-t mindig az ige után tesszük ki, mert különben értelmetlen. Tehát nem "le-e sz*ptam az ekezeteket", hanem "lesz*ptam-e az ekezeteket")

2009. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!