Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nálatok hogy megy? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok hogy megy? Nekem kezd kényelmetlenné válni egy kicsit, hogy mindig Ő fizet.

Figyelt kérdés

Nem annyira rég vagyunk együtt, és eddig mindig mindent ő fizetett. Az első randikon ő fizetett, azt gondoltam ez természetes, aztán a 3.on felajánlottam,hogy legalább az én részem fizessem, de hiába. Későbbiekben mondtam,hogy 'jó,de erre engedd,hogy én hívjalak meg' erre is egy határozott NEM-et mondott és hiába erőlködtem. Aztán most akárhova megyünk mindig ő fizet, még buszjegyet is, és hasonlóakat. Nekem olyan fura, és rosszérzésem van,hogy mindent ő fizet nekem! Olyan mintha azthinné, hogy én nem vagyok képes legalább az én részem fizetni, pedig nem rossz a családi helyzetünk sem...vagy ez Neki jó, hogyismondjam megtisztelő Neki, hogy ennyit költ rám?:/

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Mindig az van bennem,hogy hogyan tudnám ezt Neki viszonozni:/

Ez nálatok hogy működik? 17éves,én 16L


2013. jan. 8. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy kis cummendárét akar viszonzásul
2013. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pippantsd le.
2013. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy nő ne fizessen semmit az az én vagyis a pasi dolga. Kész ebbe törödj bele a büszkeségünk miatt. Hogy viszonozd??? szeresd öt.
2013. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jòl mondja az első :D
2013. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első és a többiek! Semmi olyan dolog nem fog történni, nyugodjatok meg!:-)
2013. jan. 8. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
vedd meg előre a 2 mozijegyet,magatoknak,azt már nem fogja tudni kifizetni...
2013. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Helyes
2013. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugaton ez úgy megy, hogy a fiú és a lány elmennek szórakozni, mindketten fizetik a maguk fogyasztását.

Nálunk úgy működik, hogy a fiú, ha elhív egy lányt, akkor vállalja ennek az anyagi vonzatát. Ezek ilyen begyöpösödött dolgok, sajnos sok esetben a lány el is várja, hogy a fiú legyen gavallér és fizessen, ha már "akar" valamit. Nem tudom, hogy ez hogyan és miért alakult így, de általában a fiúk határozottan elutasítják, ha egy lány akar valamit fizetni, elsősorban, mert be akar vágódni a lánynál, másodsorban pedig ezzel igazolja, hogy képes érted megtenni "bármit".

Nem illik elutasítani azt amit adnak, vagy adni szeretnének. Ha viszonozni szeretnéd, akkor szeresd a fiút, hiszen ezért állja a cehhet.

Igazából ez egy rossz szokás. A fiú, ha nem jön össze a dolog és egy csomó pénzt áldoz a semmire, előbb-utóbb ellélektelenedik és úgy lesz vele ahogy én is. inkább fizetek egy prostinak a tutiért, mint egy olyan nőnek, aki le se szarja utána a fejemet.

2013. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg előre azokat a dolgokat, amik tervezhetőek, mint a jegyek.

Ha nagyon fizetni akar mindent, akkor mondd neki, hogy te is tudod költeni a szüleid pénzét.

2013. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8. Neked is köszi a választ...de nem arról van szó, mert én nagyon is szeretem Őt, sőt annnál is jobban, csak kicsit kényelmetlen, hogy mindig mindent Ő, és azon rágódok mindig, hogy kellő képpen viszonoztam-e vagy sem. De úgylátom akkor, hogy ez neki jó és talán a büszkeségéért csinálja? Megpróbálok én is kitalálni valamit Neki:-)
2013. jan. 9. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!