Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyannal, aki minden furcsaságot megeszik?

Figyelt kérdés
Na nem kell durvára gondolni,csak épp olyanra,ami nem normális ennivaló,mint a kakaós tészta(kakaó+cukor+kifőzött tészta),meg ilyeneket.

#sjkrukdhge
2013. jan. 9. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Inkább egye a barátnőm ezeket a "szegény" kajákat, mint a gyorséttermi kosztot, a chipset és a kólát rá. Nem értem, hogy a táplálkozási szokásoknak tulajdonképpen mi köze van a párkapcsolatokhoz. Elhagynál valakit csak azért, mert nem egyezik az ízlése a tieddel kérdező? Egyáltalán hogy jutott eszedbe ez a kérdés, nem is értem. Ugye nem vagy elkényeztetve otthon?
2013. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy,hogy én gyerek koromban elég szegény családban éltem.Aztán már nem vagyok szegény,de meg maradt ez a néhány dolog,mint az étkezési szokások és a spórolási hajlam.És nem tudom az emberek hogy állnak ehhez.
2013. jan. 9. 14:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Ááá túrós tészta cukorral. Suliba adták úgy, meg nem tudnám enni már most. Só, tejföl, szalonna, meg esetleg egy leheletnyi szalonnazsír, amiben kisült. Ühm....
2013. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezek egyáltalán nem furcsaságok,azt eszik ami éppen jól esik neki,nem kell nagy ügyet csinálni belőle! :)
2013. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok:

Emiatt senki nem fog elítélni, mert a szegényebb kajákat eszed, de azért étteremben ne cukros kenyeret vagy kakaós tésztát kérj majd, ha randizol.:D A mai napig szinte heti rendszerességgel eszek darakását, pedig az is szegényes étel, de én azt szeretem. Senki nem szólhat egy rossz szót sem. Mondjuk a cukros kenyérről már leszoktam, azok az idők szerencsére elmúltak.

2013. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rendszeresen eszem mustáros kenyeret, mert fincsi :-P
2013. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

idegesítene mert én egészségesen élek, testépítek.

de amúgy járnék ha olyan vagy :D

f19

2013. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!