Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Ti mivel kedvesk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Ti mivel kedveskedtek idén a párotoknak Valentin nap alkalmából? Valami kreatív, huncut ötlet?

Figyelt kérdés
Első sorban pasik válaszát várom.:D én arra gondoltam, hogy csinálok szivecske alakú tortát olyat amit szeret. Nem túl giccseset olyan kis egyszerűt.Ez lenne a konyhába csomó mécsessel körbe pakolva hozzá olyan ajándékra gondoltam hogy fülbevaló mivel azt emlegette hogy olyat szeretne illetve nagyon szereti az ilyen közös képes dolgokat és találtam olyat ahol vászonra van ráfestve a közös képünk kicsibe és azt kitudja tenni. Szolid nem giccses. Aztán körbe raknám az egész házat mécsessel az emelet fele végig a lépcsőt és nyilat én pedig várnám fent szexi ruciba cicás sminkbe és a többit meg tudjátok....:D Hozzá fini pezsgő... Pasik mit szólnátok ha a menyasszonyotok ilyennel várna haza?:)
2013. jan. 9. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha addig lesz megint valakim és nem megint egy törtető cafkát fogok ki akkor valamit kitalálok amennyiben nem, akkor magamnak veszek valamit.
2013. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az csak egy hülye behozott ünnep, így nem vagyok hajlandó semmit sem venni...
2013. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs kinek...de a lenne,elhalmoznám mindennel,amivel csak lehet..mikor is lesz a VALENTIN NAP?? MÁR AZ IDEJÉT SEM TUDOM,MIKOR AJÁNDÉKOZTAM UTOLJÁRA.. :)
2013. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nincs senkim,de soha senkinek nem fogok venni ilyenkor semmit,mert nem 1 nap az ünnep a szerelemben.Ahogy a sok karácsonykor adakozót se értem,hogy miért pont csak akkor.Szerintem a szerelem minden napja egy ajándék és minden napot ünnepelni kell egy kis kedvességgel,vagy gesztussal,ami nem ajándékozás,hanem egy szeretlek,vagy ölelés a másik felé.Szerintem ez a sok ajándékozós ünnep csak a fogyasztói társadalom erősítésére szolgál,nem arra,hogy ki mutasd a szeretetedet.
2013. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Romantikus gyertyás virágos együttlét
2013. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valentin-nap Február 14.-én van. Persze megértem azokat is akik nem ünnepelik ezt az ünnepet. Mi is gyakran kedveskedünk a párommal csak úgy, de úgy döntöttük h most ünnepelni fogjuk. :) Próbálom inkább az egyediséget hangsúlyozni mint hogy a kereskedelmet támogassam.
2013. jan. 9. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk minden nap karácsony, vagy ha így jobban tetszik, minden nap Valentin nap van :)


Szeressétek egymást mindig, ne csak az ünnepnapokon ;)

2013. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az még másfél hónap! Ki a rákot érdekel az még?? Max előtte 1-2 napban.
2013. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!