Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Szoval, mar ugy 3 honapja ismerek egy sracot, 18 eves. Egyszer talalkoztunk eddig. A facebookon tartsuk a kapcsolatot. Elhalmoz a bokjaival, nagyon kedves, szinte mar tulsagosan. De eleg tavol lakunk egymastol hogy gyakran talalkozzunk. :( Egyforma az erdeklodesi korunk is. Es ha meg is mondom neki hogy szeretem, akkor mi van ha o nem szeret, csak mint barat? akkor mar tobbszor tuti nem ir ram ugye? ... nemtudom mit tegyek. Vagy hogy juttathatnam tudtara szavak nelkul? lol leci irjatok!!
2013. jan. 9. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedben miért szerepel a "lol"? (utolsó előtti sor legvége.
2013. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csupán barátjaként kezelne, akkor nem bókolna neked. Szóval nyiss felé, mert ebből bármi lehet. Sok szerencsét.
2013. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, sztem, ha bókol, akkor csak akar valamit tőled, ne nyomulj, mert arra a fiúk érzékenyek! Majd várj inkább még tőle többet, majd eljön az az idő.
2013. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Add a tudtára szerintem.
2013. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!