Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy pasinak csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy pasinak csak egy esélye van nálatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha ti megadjátok egy fiúnak az esélyt, de ő elszalasztja (lehet, hibáján kívül), ti onnantól kezdve már dacból is levegőnek fogjátok nézni? Sok ilyennel találkoztam már. De ez tudatos nálatok? Lehet, hogy továbbra is tetszik nektek, de már csak azért is levegőnek nézitek, ha megadtátok neki az esélyt, de ő nem élt vele?

2013. jan. 12. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:

ha az illető tetszik akkor több esélye is van :)

ha nem tetszik akkor esélye sincs...

2013. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem elküldött egy srác.

Én meg még mindig várok rá, hátha meggondolja magát, mert elég furán csinálta, és amúgy se egy nagy csajozógép.


Lehet nincs semmi értelme, de beleszerettem, szóval sok értelmes dolgot amúgy se csinálok már vele kapcsolatban... :(

2013. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!