Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk meséljetek, hogyan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk meséljetek, hogyan és mikor jött össze az első párkapcsolatotok, hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
szívesen meghallgatom bárki sztoriát :)
2013. jan. 12. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első? Egy fesztiválon. Egyből láttuk, hogy valami van közöttünk. Addig olyan jókat és gondtalanul emberrel nem beszéltem. Ha hallgattunk sem volt gáz. Első éjszaka kifeküdtünk a töltésre és hajnalig beszéltünk, meg hallgattunk. Mondtam neki, hogy már két órája ismerjük egymást, kaphat egy puszit. Fél óra múlva ő jött ugyanezzel. Aztán jött a kézfogás. De akkor még nem történt semmi, hanem pár hét randizgatás után a Tisza-parton, egy padon megtörtént az első csók. És egyébként az én legelső csókom. Akkor már 18 éves voltam. Később a kapcsolat átment barátiba és ez miatt szakítottunk. De azután is megvolt ez a "szikrázás", vagy mi kettőnk között, csak hát.... no. Aztán hazudott nekem(ez volt a második alkalom) és azóta nem barátkozom vele. Pedig jó lenne, de számomra az őszinteség kegyetlen fontos és ez bántott.

De nem ez volt a legnagyobb szerelmi esetem. Az is beteljesült, de távkapcsolat volt(több, mint 500km) és a leányzó nem bírta. Ez van, az még mindig fáj.

20f

2013. jan. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagy ilyesmire kíváncsi éjszaka fél kettőkor? o.O
2013. jan. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy öreg bácsihoz mentem fel szerelni egy panelban.Akkor találkoztam egy lánnyal aki akkor jött haza vásárlásból,és sok dolog volt nála,én megkérdeztem,hogy segíthetek neki.

így cipekedés közben beszélgettünk.Majd elérhetőség kérés.Aztán randira hívás.

Elsőre fura volt ez az egész dolog.Eddig egyedül voltam.Bármikor bármit csinálhattam.Haverokkal is hülyeségeket.

De miután össze jöttünk.Kevésbé voltam benne a hülyeségekben.Vele lenni.

Szóval furcsa volt így hirtelen.

2013. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!