Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Teljesen beleszerettem egy táncoslányba.

Figyelt kérdés
Csak dióhéjban annyi a történet, hogy el szoktam járni egy ilyen esti szórakozóhelyre és van ott egy csajszi, akik nekem roppant bejött már az elejétől fogva. Kb. 5 hónapja dolgozik ott, új csajként is nagyon bejött, de ahogy telt az idő, mostanára azt veszem észre, hogy teljesen szerelmes vagyok belé. Meg szeretném kapni őt, de nem úgy...hanem az egész lányt, mert nagyon megkedveltem. De ő szerintem nem szeret ennyire, csak 1 vagyok neki a sok férfi közül, akik bejárnak nézni őt, ahogy táncol. Most mit tegyek? Vajon lesz esélyem komoly kapcsolatra? Egyszerűen nem merem megkérdezni, nehogy csalódjak. :(
2013. jan. 13. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Édes vagy, de szerintem nyugodtan kérdezd meg. Ha nemet mond legalább valamennyire lezárhatod magadban de így csak emészted magad.
2013. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Táncos vagy stripper?
2013. jan. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyetértek vele, szerintem munka előtt beszélj vele és mondd meg hogy amikor szabad akkor szeretnéd elhívni valahova de tedd hozzá hogy nem lesz szex csak ha ő azt mondja, ha kell hónapokat vársz rá mert nem arra hajtasz mert biztos sokan tesznek neki ajánlatot, és nem kéne hogy egyként kezeljen a sok közül :) és ha már együtt vagytok úgyis megenyhül :)
2013. jan. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a pankrátor című filmben a fickó összehozza.

hasonló a szitu.

a fickó egy lecsúszott lúzer a csaj kivénhedt stripper.

nézd meg jó film.

2013. jan. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Utolsó: "A fickó egy lecsúszott lúzer a csaj kivénhedt stripper...,,


Jó, csak az a gáz, hogy én nem igazán tartom magamat egy lecsúszott lúzernek, a csajszi meg nem kivénhedt...

2013. jan. 13. 05:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? ;) és szerintem ne kerekperec kérdezd meg hogy akar-e veled járni hanem azt kèrdezd meg hogy nem lenne kedve a büfében egy sütit megenni vagy egy kávét meginni.És ha heszélgettek egyből le tudod szűrni hogy bejőssz-e neki.Remélem segítettem! :D
2013. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem naponta tucat ember hülyíti ezzel...
2013. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A táncoslányokat megkaphatod,ha magabiztos,jóképű és gazadag vagy.Az ilyen emberek megkapják.Egy éjszakára.Miért kell olyan nő,aki riszálja magát mindenkinek.Normális nő nem pucérkodik,riszál.Szerinted főzni tud?:)
2013. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Miért kell olyan nő,aki riszálja magát mindenkinek."


Azért mert beleszeretett, hát nem érted?

2013. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!