Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti hogyan képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan képzelitek el a tökéletes partnert, milyen tulajdonságai legyenek pl: türelmes, odafigyelő, hűséges stb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs tökéletes ember, ezért nem is képzelődöm:DD Minden embernek vannak hibái, de ha megszeretem az illetőt a hibáival teljesen együtt fogadom el és megpróbálok neki segiteni finoman, hogy tudjon javítani-már ha szükséges..
2013. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az úgy sem fog menni, ha másnak akarsz látszani.
2013. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen képzeletbeli tulajdonságok a fejemben, és akárhányszor találkozom valakivel, pipálgatok, ha megfelel neki. Úgysem lesz olyan ember, aki az előre felállított listámon minden kritériumnak megfelel. Olyan ember viszont igen, akiért átírom a listát.
2013. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Jóképű, magas, izmos, gazdag, bunkó, agresszív, érzéketlen. Aki mást mond, az hazudik, v nem ismeri magát.
2013. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hupsz uccsó plusz kezet akartam :S
2013. jan. 13. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyen intelligens, vékony testalkatú, nagyfarkú, domináns, romantikus.
2013. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak sok pénze legyen.
2013. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Türelmesnek biztosan türelmes, ha téged el tud viselni, utolsó :)
2013. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Okos, hűséges, humoros. Nem kell nyáladzania, vagy extra romantikus dolgokat tennie, de azért tudjam biztosra, hogy szeret, azt nagyon utálom, mikor egyáltalán nem mutatják ki az érzéseiket, én meg gondolkodhatok, hogy komolyan gondolja -e egyáltalán a kapcsolatot.

És jóképű, bár ez külső tulajdonság, de sokat számít.

2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érzékeny, humoros, törődő, tudjon kicsit komolyabb is lenni, meg lökött. No meg szingli
2013. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!