Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimas kérdése:

Lehet egyszerre 2 embert szeretni? Voltatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy fiúval már 3 hónapja. Elöte volt egy nagyon kalandos kapcsolatom olyan hogy csak mikor összefutottunk hétvégente egy buliban voltam vele ,de folyton mentek az SMS-ek és ez sokáig tartott meg úgy éreztem szeretem is.érdekes volt hpgy nem voltunk lekötve nem ,,jártunk"..most is érdekel mi van vele és szoktam neki írni. De ö egy évvel fiatalabb mint én ( én 17 ).Helyén való ez?Hogy érdekelhet még mindig ha úgy érzem hogy szeretem a mostani fiúm?Ez az a bizonyos érzés mikor 2 embert is szeretünk?
2013. jan. 13. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyik emberben úgy is lesz valami plusz ami a másikban nincs még ha most azt nem is tudod h mi az.
2013. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de máshogy. Igazán csak egy mellett lehet elköteleződni, viszont a másik lehet többet ad érzelmileg és elfogadja, hogy szeretjük.


21/N

2013. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vibrációs Gumikacsa válasza:

Egyszerre csak egy embert lehet igazán szeretni.



Te egyiket se szereted a leírásod alapján.

2013. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerelemből egyértelműen csak egyet lehet szerintem.
2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy mindkettőjüket szeretem.
2013. jan. 13. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyikkel szeretnéd jobban leélni az életed, akarnál gyereket?
2013. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5


Olyan nincs. Vagy az egyiket szereted, vagy egyiket sem. De az írásod alapján nincs túl fejlett intelligenciád ahhoz, hogy megérted ezt a dolgot (mondjuk elég fiatal is vagy) , szóval itt fel is adom.

Bármelyiket is választod, sok boldogságot!


Üdv.

2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még koraiak az ilyen kijelentések de a mostanival képzelném el ö felelöségteljesebb. Vagy csak azért érzek így mert az előző kalandos volt ,és ez elmúlik egy idő után?
2013. jan. 13. 19:58
 9/9 SevN ***** válasza:

Azért érezhetsz így, mert az egyik mondjuk megadja pl. 75%-át annak, amire vágysz, de a másik meg csak 25-öt, de pont azt a 25-öt, amit az első nem tud megadni. (Most ez elnagyolt példa, és átfedések is lehetnek:) )

Így izgalmas marad a második is, és ezért érdekelhet még. Ha összejönnél vele, lehet már nem érdekelne annyira.


Amúgy két emberbe szerelmes lenni, hááát, az nagyon nagy kihívás. Nem mondom, hogy lehetetlen, de ember legyen a talpán, aki huzamosabb ideig tudja csinálni. Szóval valószínűleg végül választanod kell.:( (Vagy nem, ebben az esetben keresse fel kezelőorvosát, vagy tantrikus mesterét:))

2013. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!