Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerekkel tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerekkel tartotok szeretőt?

Figyelt kérdés

Milyen indokokkal jöttök el otthonról, ami hihető és nem gyanakszik az asszony? És a szeretőnek mennyit mondtok el, beavatjátok hogy van valakitek, vagy inkább nem említitek neki és ilyen nem beszélek róla dolog lesz?

Mire kell nagyon odafigyelni? Pl. parfűm illat stb.

És az üzenetek, új facebook profilt érdems létrehozni a lányok hülyítéséhez, vagy hogyan tartsam velük a kapcsolatot? Esetleg két telefon? Ötleteket várom olyanoktól akik kerültek már hasonló helyzetbe, ráuntak az asszonyra aki menthetetlen minden próbálkozás ellenére...


2013. jan. 16. 01:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha ráunsz, akkor dobd, de ne hazudozz.
2013. jan. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szeretőt nehéz tartani, főleg akkor lehet megcsinálni ha indokoltan távol tudsz lenni mindig pár napot. pl. diák vagy és másik városban tanulsz, ezért hétvégente hazajársz..

Egyébként szinte tuti lebukás, ha nem teljesen naiv a barátnőd.

2013. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha menthetetlen, hagyd ott és kész.

Ha gyerek miatt nem akartok szétmenni, akkor is lehetsz egyenes. Vesd fel a nyitott kapcsolat ötletét, ha ő tényleg nem akar semmit.

Ha meg csak az izgalom miatt csinálod, akkor nem tudok segíteni, én ennél egyenesebb vagyok...

2013. jan. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
KAMU
2013. jan. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Undorító vagy. Remélem lebuksz! Inkább dobd és tarts szeretőt ha csak erre van igényed.


21/N

2013. jan. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
semmi álszentség,tényleg,de felmerül bennem a kérdés: mit tett veled szerencsétlen feleséged ("asszonyod"), hogy van pofád megtenni ezt vele? értem én, megcsalás, no, nem szép dolog, de becsúszik. de terveket szőni, hogy le ne bukj a háremeddel, az kicsit sok, és attól, hogy a tévében ez dívik, normális, jóérzésű ember ilyet nem csinál.
2013. jan. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Te az a férfi vagy a ki számára háromféle nő létezik:

Feleség, szerető, anyós.

Az elsővel kél, a másodikkal él, a harmadiktól fél.

2013. jan. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Meg akarsz fagyni??



Kovács meghal és a Mennyországba kerül. Ott találkozik egy másik emberrel, aki bemutatkozik:

- Jakab István.

- Kovács János.

- Maga hogy halt meg, Kovács úr? - kérdi tőle Jakab.

- Megfagytam. És maga?

- Én? Egy napon hazamentem, a feleségemet ágyban találtam. Tudtam, hogy ott van valahol a szeretője a lakásban, de sehol sem találtam meg. Végül olyan ideges lettem, hogy infartust kaptam.

- Maga szerencsétlen! Ha benézett volna a hűtőbe, mindketten élnénk!

2013. jan. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Hosszútávon szerintem ez nem megoldható, talán 1-2 hónapon át, de egyébként kivitelezhetetlen.

én az előző kapcsolatom végén kb másfél hónapig találkozgattam valakivel titokban (mi nem feküdtünk le, randik voltak, sok csók, ilyesmi, bár volt olyan is, hogy együtt aludtunk.)

A szeretőnek szerintem tudnia kell erről, különben furcsállná, hogy miért csak olyan kevés időt tudsz rászánni, miért nem hívod el magadhoz...stb

Ez az új facebook profil elég nagy hülyeség, tuti, hogy lebuksz vele szerintem.

A parüm illatra tényleg figyelj, eléggé egyértelmű jel, mielőtt hazamész nem árt egy zuhany, ha erre nincs alkalmad, legalább a saját parfümödet fújd magadra (na ne egyből azelőtt, hogy belépsz a házba, mert az elég gyanús, ha pedig nem használsz parfümöt, akkor nyilván még gyanúsabb, hogy most hirtelen miért...)

Én egyetemista vagyok, szóval azt mondtam, hogy órám van, vagy valamilyen tárgyból külön órákat tartanak, felzárkóztatást, vagy például csapat munkában kell feladatot megoldani, ami akár éjszakáig is elnyúlhat és akkor már egy ismerősnél alszom...

Te ugyanezt teheted munkára levetítve... persze sokszor nem, mert az nagyon gyanús.

Én főleg úgy találkozgattam mással, amikor a barátom épp nem volt otthon, és így nem tudta, hogy én vajon hol vagyok...

Amúgy a helyedben elhagynám, most ennek semmi értelme, hogy ilyen életre akarsz berendezkedni, nem olyan jó dolog ám ez, az állandó lelkiismeretfurdalás, na meg egyszerre két emberrel elhitetni, hogy fontos neked... ez nem éppen egy kellemes "játék", én többet biztos nem tenném.

2013. jan. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 SevN ***** válasza:
36%
Légy őszinte.
2013. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!