Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz ki igazodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ki igazodni a pasikon?

Figyelt kérdés

vagy egy fiú ismerősöm, és hát nem vagyunk idegenek egymásnak.. tavaly együtt voltunk, de ő elment külföldre dolgozni.. aztán mostanában elkezdtünk emailozni , és egyik nap a csillagokat lehozná nekem, a másik nap meg hozzám sem szól..:( nem értem hogy miért csinálja ezt..


Pasik,miért?:D


2009. aug. 29. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi ilyen, én pl. nem 17/F
2009. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok oda lehet. Kezdem a számodra legreménytelibbel.

1. Valószínüleg sok gondja van, munka, családja etc etc így néha igen kimerítik és nem marad ereje rád.

2. Lehet hogy van egy másik csaj a képben, akit próbál elfelejteni, de kísérti a múlt.

3. másik csaj VAN a képben és azon a napon épp neki hozza le a csillagokat.:S


neharagúdj, de az ilyen vacilálós dolgokat kár eröltetni.

Nem vagytok idegenek egymásnak, miért tőlünk kérdezed?:) kérdezd meg tőle. olvass az arcából és legyél magadhoz őszinte ha ő netántán hazudna neked.

2009. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos személyesen nem tudunk találkozni, mert kint dolgozik külföldön.. nem sokára hazajön és akkor találkozunk.. elvileg.. de tényleg.. egyik nap így szeret úgy szeret ha hazajön összeköltözünk satöbbi.. másnap meg hozzám sem szól..:(
2009. aug. 29. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem is szokott ilyen lenni a barátommal, és én sem értem...Lehet,h tényleg más gondja van és rajtad tölti ki,és nincs olyan "ígyszeretlekúgyszeretlek" hangulata...De ha majd találkoztok,minden kiderül.Sok sikert!
2009. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) és köszönöm a válaszokat is:)
2009. aug. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!