Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan szerelmetek amely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szerelmetek amely, ha veget is ert, torolhetetlen nyomot hagyott bennetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlt, a másik személy aki a párom lett ő elmulasztotta.
2013. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár már voltam azóta nagyon szerelmes, úgy érzem, sose fogom elfelejteni az első barátom. De a későbbi fiúk azért homályosítottak az emlékeken. A legutóbbi barátommal például olyan boldog voltam, hogy szinte kitörölte az előzőeket a szívemből.
2013. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen. pár jó emléket és nagyon sok szörnyűt, amin lelkileg alig tudom túltenni magam és senkinek se beszélek róla.
2013. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen és nagyon rossz.
2013. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az első barátnőm. Mai napig gondolok rá. Nem az, hogy újra össze akarnék jönni vele, vagy hogy tartanánk a kapcsolatot, csak kellemes emlék. Fiatalok voltunk, boldogok és (jó értelemben) hülyék.

Remélem sose felejtem el azt az érzést :)

2013. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van, nem is egy. szerintem ez nem rossz, feltéve ha a jó dolgokat hozzuk el egy kapcsolatból
2013. jan. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!