Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy pont mellettem meg akarna állapodni?

Figyelt kérdés
A fiú, akivel mostanában randizom, enyhén szólva elég nagy nőcsábász volt. A többi csaj a környezetemben azt mondja, hogy hagyjam, mert úgysem szeretne megállapodni. Ők mindkettőnket ismerik, ezért bizonytalanodtam el. Ő olyan mindig majdnem mindent poénra vesz, az a baj, hogy én is, de ráadásul ezt akkora szarkazmussal teszem, hogy azt sem tudom, egyáltalán miért áll még velem szóba :) Mivel sok mindent elviccelünk félek, hogy neki én is csak egy skalp lennék. Szerintetek képes valaki, aki eddig hajtotta a nőket egyszer azt mondani, hogy más jellegű kapcsolatra vágyik, lehetséges, hogy tényleg nem csak játszadozik ez esetben? Vagy ahogy mondani szokták, kutyából nem lesz szalonna...Előre is köszi!
2013. jan. 17. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
én hiszem,hogy valaki megtud változni vkiért :)ha nagyon szeret kitart melletted
2013. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen problémiim vannak, de Én nem nagyon hiszek benn hogy megváltozik :(
2013. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max addig amíg a halál el nem választ, a halál meg valószínűleg egy nálad sokkal szexibb csaj lesz.
2013. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem tudod meg...
2013. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!