Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom lassan már 1 éve, imádom, szeretem de már nem olyan mint rég; nem kívánja úgy a szexet...és talán engem sem, nem mondom hogy nem működik köztünk,de nem ugy mint rég. Voltam egyik hétvégén haverokkal egy közeli szórakozóhelyen, és ott találkoztam egyik régi barátommal aki kicsit bevolt rugva és kiderült igencsak kíván engem, és mi tagadás énis őt... Eszembe sincs megcsalni a párom, de ugy kívánom a másik fiut! Mit csináljak? (Bocsi ha hosszú lett!)
2009. aug. 30. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ez teljesen normális!!! szeretitek egymást, csak egyszerűen , most mondjuk ki,1 kicsit unalmasabb az egész kapcsolat, mert már mindent tudtok a másikról!! a szex is úgymond megszokott, kéne belevinni 1 kis életet, és akk sokkal jobban menne köztetek ez a dolog!!! am meg h kívánsz vkit, az nem gond, teljesen normális, mert hát már 1 éve csak ugyanaz van, és akaratodon kívül is kell 1 kis változatosság!!!! gyűrd le magadban, a szexbe pedig próbálj meg belecsempészni vmi változatosságot!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen,ez most azért megnyugtatott :)
2009. aug. 31. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!