Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok ahhoz ha egy felesegnek szeretoje van es a ferjnek is kulon kulon, de egyutt nem sexelnek?

Figyelt kérdés
meddig mukodhet ez igy vagy ennek a hazastarsi kapcsolatnak veget kell vetni?Vissza terhet nmeg a bizalom egymas irant vagy nem?Lehetnek meg eggyut boldogak a szeretok nelkul?Esetleg tapasztalat?
2009. aug. 30. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a kapcsolat halálra van ítélve. Lehet húzni, vonni, arra lesz jó, hogy minél tovább szenvedjenek. Utólag meg bánkódjanak, hogy mért nem léptek sokkal hamarabb. tapasztalatból írom.
2009. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
deerdekes modon allitolag szeretik egymast a ferj es feleseg.Ti ezt ertitek?
2009. aug. 30. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
één nem értem, mert ha szeretek vkit, akkor nem tudom elviselni, hogy mással szexel. Na mindegy. Nyitott házasság, persze működhet, élhetik a kis életüket, elég sokan csinálják ezt. De nem tudom, hogy ezek után szeretők nélkül ketten egymással "mit tudnak kezdeni". És nem csak az ágyban
2009. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amennyiben ketten meg is probalnak ujra megmenteni a hazassagukat,az emlekek nem maradnanak bennuk?elobb utobb nem robbanna ujra aza bizonyos bomba?A szeretoket szeretik,a ferj szeretoje a kolleganoje,a feleseg szeretoje egy ismeros.Egyszeruen meg lehet meg menteni ezt a hazssagot?
2009. aug. 30. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!