Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem ajándék ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mclarenfan kérdése:

Tudnátok nekem ajándék ötleteket mondani? A barátnőmmel nem sokára 1 éve leszünk együtt, és arra szeretnék valami jó ajándékot venni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
esernyő
2013. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
poénos..
2013. jan. 19. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk az volt, hogy elmentünk pizzázni meg kaptam egy szép virágot, mert szeretem :DDD de pl ha te főzöl neki, az is kedves ajándék lehet :)
2013. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik.:DDD
2013. jan. 19. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
vannak egyedi ajándékok.. pl gravíroztathatsz medálba, vagy kulcstartóba vagy üveggömbe képet kettőtökről...de szerintem ha párnára nyomtatsz képet vagy feliratot az is tök édes... ezek nem kerülnek többe 3-4000 forintnál.. ha valami olcsóbbat szeretnél, akkor szerkeszthetsz neki videót vagy egy közös kép keretben is szép ajándék :)
2013. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Süthetsz egy szív alakú pizzát.:D

Én a páromtól tusfürdőt kaptam de inkább hagyd...

Valami cuki hűtőmágnes, közös kép bekeretezve, valami szép kiegészítő, ruhadarab, plüssállatka, és ilyesmiket kaptam, amiknek örültem is.

2013. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:DD
2013. jan. 21. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:

az egy év, egy év. meg kellett ismerned ahhoz, hogy tudd mi kedves a számára.

ha eláruod milyen a stílusa, eltudjuk mondani nagyjából mi tetszhet neki.

sokat mond ha benézel csak a szekrényébe ruhái közé, vagy csak a szobájába.

2013. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!