Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 22 évesen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 22 évesen hogyan tudnék megismerkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Azért nem kapcsolatot írtam, mert tudom, hogy ahhoz mind anyagilag, mind érzelmileg több kellene, tehát belátom, hogy így tapasztalat nélkül nem fog menni elsőre.

Ennek ellenére tartom magam annyira, hogy biztosan van olyan nő aki szívesen töltené velem szabadidejét, tekintve hogy nem unalmas hétköznapokat élek.

Szerintetek?


2013. jan. 19. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
megint egy 20 feletti szűz maki...
2013. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne a párkapcsolathoz sok pénz? Mindig ezt rják itt, hogy a lányok csak a pénzes pasikra buknak, nekem eddig csak szegényebb barátaim voltak, és valahogy mégis elvoltunk, persze ha nagyon szegény valaki az csak azért zavaró, mert sehova sem lehet elmenni vele( pl mozi, kávézó, cukrázda)
2013. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
17:20 : Ezért is írtam, hogy nem ennyire vészes a helyzet, de mondjuk egy hosszú hétvégét már nem engedhetek meg magamnak.
2013. jan. 19. 17:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy 21 vagy épp 23 évesen.nem az éveken múlik,hogy valaki tud-e ismerkedni.
2013. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhogy. Ha csúnya vagy, sehogy.
2013. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem es se igaz, ha valaki kevésbbé helyes, de jó dumája van, az olykor kellendőbb mint egy jóképű de kevésbbé jófej pasi. Miért érzed úgy, hogy nincs esélyed egy kapcsolatra? Csúnyának látod magad?
2013. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 The Other ***** válasza:

"Szia lány! Van kedved ismerkedni?"

Amúgy ha csak gyakorolni akarsz, akkor szinte bármelyik lánynál bepróbálkozhatsz, a kevésbé előnyös külsejűek között biztos lesz olyan, aki még örülni is fog :)

Illetve a 16-17 éves korosztály is maga alá fogja ereszteni a vizeletét, ha egy 20+ hapsi szóba áll velük. De őket inkább ne rontsd meg és a velük szerzett tapasztalat amúgy sem alkalmazható a normálisabb nőknél...

25F

2013. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi nem menne tapasztalat nélkül? Az ismerkedés? Ahhoz nem kell.

Egy kapcsoloat meg ismerkedés során alakul ki, nem kell ehhez külön tapasztalat.

2013. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#6 Nem így van. Aki csúnya, annak lehet bármilyen jó dumája, legfeljebb barátságig juthat egy lánnyal.
2013. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
17:32 : Nem, nem látom magam csúnyának, csak tudom, hogy nem tudnék annyi mindent adni az illető nőnek, mint mondjuk más.
2013. jan. 19. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!