Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet abból kapcsoltat ha egy fiú és egy lány elöbb lefekszik elöbbegymással? Mennyi idő kell elteljen egy friss kapcsolatban hogy lefeküdjenek egymással?

Figyelt kérdés
Ha egy lány megadja magát könnyű vérünek hiszik a férfiak?Nincs senkim már régóta,de ha lesz valakim akivel kapcsolatban leszek,már rég szexeltem de én komoly kapcsolatot szeretnék de ha ugy adódik...

2013. jan. 19. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Na most tuti,hogy jó páran le fognak rib@ncozni.:D
2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet am. De lehet azt gondolja majd a pali, hogy hát ez a lány elég könnyen adta magát és inkább hanyagoljuk. Nekünk fiúknak ha komoly kapcsolatra vágyunk kell a kihívás. Aki hamar adja magát az csak egy laza s.x-re elég ;) 23/F
2013. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok élő példának. :) Majd' két éves kapcsolat lett belőle.
2013. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az első randin történt meg, házasság lett belőle.
2013. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na akkor nem mindenki tartja rib@.cnak a csajt!:D

Fordítva is elsülhet..!!

2013. jan. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!