Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy észrevegyen? Sos

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen? Sos

Figyelt kérdés

Szeptemberben jött egy új srác az

osztályba,akibe kb első látásra

beleszerettem.még sosem volt velem

ilyen.nagyon

helyes,kedves,vicces,művelt,és az

ízlésünk sokban hasonló,pl zene.egy

baj van vele,hogy valami családi

probléma miatt elég durván iszik meg

cigizik,de nem menőzésből.emiatt

tavaly megbukott,így került

hozzánk.meg hát a suli nem igazán

érdekli,csak egy pár tantárgy,de

nagyon okos és művelt ettől

függetlenül.

Nem tudom ő mit érezhet

irántam,néhq olyan mintha direkt nem

venne észre,máskor meg hülyül

velem,stb.nem tudom mit

tegyek,nagyon szeretem

Légyszi segítsetek,egyszer már kiírtam de nem kaptam választ,normális válaszokért megy a zöld kéz

14l 15f


2013. jan. 20. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem menőzésből akkor mégis miért cigizik? Ne legyél naív.


Az meg főleg érdekes, hogy ha le se szarja a sulit akkor mitől olyan marha művelt?

2013. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azon még nem gondolkodtál el, hogy miért nem kaptál normális válaszokat?

Egyébként, ha beszélgettek, akkor már észrevett, emiatt nem kell strapálnod magad.

2013. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szoktunk beszélni,de az utóbbi 1-2hónapban nagyon ritkán

A műveltséget a sulis tárgyakon kívüli ismerrteire értem ;)

2013. jan. 20. 19:23
 4/9 Bino ***** válasza:
Már észrevett csak mint írtad, gondjai vannak a családjával és lehet ,hogy ezért nem akar kapcsolatot. Barátkozz vele, próbálj a barátja lenni első sorban. Ha megoldódnak a problémái még az is lehet ,hogy összejöttök.
2013. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

okos, de általános iskola 8.ban megbukik?:O


amúgy meg ha össze is jöttök, hosszú távra ne tervezz, vagy legalábbis nem érdemes... ha valaki 15 évesen nagyon iszik, akkor az később se lesz sokkal jobb, mert már hitelre issza el a neuronjait... belőle a tipikus alkoholista, asszonyverő férj lesz.. de már simán párkapcsolatnál is távol áll a rendestől..


de ha akarod, hát akkor flörtölj vele aktívan, nem kell ehhez használati utasítás:D nem is nagyon lehet adni hozzá..


de vigyázz magadra kislány!:)

2013. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi utólsó :) csak az a baj,hogy az utóbbi 1-2 hónapban más lányokat piszkál,meg a profilképüket likeolja,de persze nekem nem.... nagyon reménytelen ?
2013. jan. 20. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor válts profilképet, de ajj, ezt a facebookos lájkolgatást hagyjuk már... nem jelent semmit...:(


beszélgess vele... lehetőleg minél többet élőben

2013. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz az ilyen fiúkkal.

Ha szerencséd van tetszel neki és meg tud szeretni. Így segíthetsz neki átvészelni a családi problémáit. El sem hiszed, hogy egy barátnő ilyenkor segítség.

Az hogy néha észre sem vesz, máskor meg foglalkozik veled kedvvel is magyarázható, ilyenkor gondolom tanulni sem tud, ami pedig fontos lenne.

Jó kis love story lenne, mindkettőtök segítene a másikon.=)

Remélem az érdekedben hogy nem a kihasználó tipusú a fiú.

2013. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én bizonyos mértékben már meg tudom érteni a család miatti ivást, cigizést. próbáld meg, hogy facebookon ráírsz, beszélgess vele a zenéről vagy más közös pontról, ha már oda jön hozzád és beszélgettek az osztályteremben is, akkor szerintem fel lehet vetni az ötletet, hogy valahol kettesben is dumálhatnátok.
2013. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!