Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mennyi idő mulva fingtatok a baratnotok elott?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Semennyi. Nem szokásom senki előtt sem fingani hacsak nem tudok félrevonulni semmikép... 22/F
2013. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem is gondoltam, hogy kellene. Kellene?
2013. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
3-4 hónap után. Érdekesmódon ő kezdte. Aztán én sem fogtam vissza magam:)
2013. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem mert akarhanyszor ram jon a puki rohanjak ki kia szobabol ?? :D
2013. jan. 21. 10:29
 5/15 anonim ***** válasza:

"Semennyi. Nem szokásom senki előtt sem fingani hacsak nem tudok félrevonulni semmikép"


Mégis mit csinálsz vele? Felbüfized, vagy bőrön át párologtatod el?!

2013. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
mivel nincs kedvem azt hallgatni, hogy a csajom fingik egy ótvart, ezért én sem támadom le, egy biológiai fegyverrel... én visszatartanám, azt majd slozin ki ;)
2013. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kulturált ember nem fingik senki orra alá és nem szagoltatja a bűzét a párjával. Erre (is) van a mellékhelyiség ...
2013. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Soha.

Még álmomban is próbálom ezt betartani...

38F.

2013. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj, ez a kutlurált ember mit nem csinál dolgot haggyuk már. Teljesen normális emberi szükséglet, ennyi erővel egyszer eljutunk oda is,hogy kuturált ember nem szívja más elől a levegőt, ha majd annyi oxigén marad,hogy pénzbe kerül.

Egyszerüen a fing az olyan,hogy persze közhelyen sokak előtt, idegenek előtt nem, társaságban nem, de otthon muszály kivágni a fingodat. Egyszerüen mire kiérsz a klotyóra már visszaforudl a beledben, utána meg nézhetsz ki a fejedből,hogy mér nem tudsz fingani. Kijössz, ujra kell, mire visszamászol ujra nem. Ez egyszerüen nem élet így. A beledet meg feszíti.

Mivel én egészségesen élek, nem eszek hizlaló kajákat, a bio kaják zöme nehezen emésztődik ,de annyira szeles,hogy őrület. SZinte köbméterekben lehet mérni, mennyit fingok, néha többb másodpercig tart egyfolytában ahogy jön ki a szél a seggemből. GOndolhatod, hogy vonaton amikor utazok mennyire fáj! Szinte le vagyok fehéredve, beleőrülök, néha ordítani tudnék. Egyszerüen kínzó mint az állat.

Most gondolhatod, otthon a nőd ezt nem tolerálná, te meg nem tudnád kiengedni. Élj le 20 on 30 évet így a macáddal,hogy minden nap görcsöl a beled, nem birsz fingani, és egy kálvári az egész.

De akkor is a magas rosttartalmű ételek /zabpehely, barnarizs,, iletve a hüvelyesek, lencse pl.. ezek mind fingatnak./ és pedig ez a jó szénhidrát a testeddzés mellé. Szar kaját meg nem fogok megenni ami hizlal. Akkor meg muszály fingani. Nem lehet így együttélni senkivel.

marad a prosti..

2013. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan úgy ki tudok menni fingani is mint amikor WC-re megyek. Persze előfordul, hogy kicsúszik alkalmanként egy-egy, amikor nagyon feszít és nincs gond a párom előtt belőle. De szándékosan nem eregetek az orra alá ... Ez igen is figyelmesség a társam felé. És immár több mint 17 éves kapcsolatban is így csinálom :-P
2013. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!