Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ma szakított velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ma szakított velem. De ha nem szerelmes miért sírt nekem a telefonba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
mert nő...
2013. jan. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor még biztos szeret, ha én kidobok valakit nem fogok utána sírni
2013. jan. 22. 01:20
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert azt telefonon keresztül is meg tudja játszani anélkül, hogy kételkedj benne. A nők nagy francok ám, mindent megtesznek, csak, hogy egy szakításból győztesként vagy áldozatként kerüljenek ki. A lényeg, hogy ne lehessen őket hibáztatni. Élőben tuti nem TUDOTT volna sírni. Bocsesz.
2013. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 igaza van... sajnos...
2013. jan. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
bűntudata van a félrekúrása miatt,vagy amit írtak,jó színész.
2013. jan. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem jelenti azt, hogy még szeret. Mégiscsak együtt voltatok és meghatotta, hogy elválnak útjaitok... azért is sírt mert tudta, hogy megbánt téged, még ha már nem is szeret. Nő vagyok magam is, hidd el tudom.
2013. jan. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Vicces,h itt mennyi pasi gondolja azt ,h ismeri a női gondolkozást és h mit miért tesznek :)

Én nő vagyok és ha járok valakivel akkor vannak érzéseim is irányába nyilvánvalóan....ha valamiért mégis úgy döntök,hogy szakítok az nekem sem lesz ünnepnap...

2013. jan. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Örömkönnyek! Végre leépített már a francba, úgy van vele, és most nagyon buli van éppen, már a vadiúj kanja faszán cerkáll. Ezek pedig az örömkönnyei,hogy a kisterve mennyire célba lett víve. Így jártál. Jól tette.
2013. jan. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a nőket senki sem érti... egymást még estleg, de sokszor még magukat egyáltalán nem.


várj egy kis időt (egy hetet), amire rendeződik benne a dolog és kitalálja, hogy mit is szeretne! :)

addig tiltsd le, ne beszélj vele


majd írj privit, hogy mi lett a dologból! ;)

2013. jan. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó. Ha egy nő kimondja a nemet akkor az úgy is van. A nők tovább gondolkoznak egy szakításon és ha már döntöttek akkor nincs visszaút.
2013. jan. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!