Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell JÓL csókolni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a fiúm szerintem már nagyon szeretne megcsókolni de nem mer kezdeményezni arra gondoltam hogy akkor én fogok de fogalmam nincs hogy kell egyáltalán csókolózni és azt se tudom hogy kell JÓL csókolni ebben kéne a segítség =)
2013. jan. 22. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Úristen!:-)))))
2013. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakoroljatok, majd kialakul! Nézz róla filmet,ha neked úgy jobb, egyébként mindegy mit teszel, először úgyis bénázni fogtok, azután majd megtaláljátok a számotokra legjobb módszert. Senki sem csókol egyformán!
2013. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:DD

kösz sokat segítettél :D

2013. jan. 22. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

egy fiú hasonló kérdésére olvastam egyszer itt egy jó választ: Úgy, mintha jó leves őszibarackot ennél. - namármost, itt te leszel az őszibarack :))


(12 évesen meg kapnál pofontot, ha a lányom lennél és meglátnám :)

2013. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kezdeményezõ ad egy puszit a masik szajara aztan berakja a nyelvét a másik szájába és elkezdi mozgatni kõrkõrõsen.
2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!