Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajánlotok milyen fehérnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok milyen fehérneműt vegyek fel első alkalomra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy milyen fehérneműt vegyek.Fél évesek leszünk január 30án és megszeretném lepni vmi jó kis fehérneművel,és persze hogy utána történjen aminek történnie kell :)Nem tudom hogy milyet vegyek.Tudom hogy az a lényeg hogy semmi ne legyen de mégis kellenek az ötletek!Képet is lehet,linket,...csak sima tanga és melltartó?vagy vmi extrém?Annyi félefajta van hogy nem tudok dönteni :) Segítsetek :)

#tanga #fehérnemű #sexi fehérnemű
2013. jan. 23. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tok mindegy, az en exem pl sosem nezte, nem az erdekli oket ugysem.
2013. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
oly mindegy úgy is lefog kerülni rólad...:D amúgy francia bugyi azok dögösek 18f
2013. jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálam a fűző/melltartó, combfix összeállítás jön be. Harisnyatartó kinyitását gyakorold, némelyiknek elég rafinált a kapcsa. :)
2013. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom h le fog kerülni :) ezzel csak megszeretném lepni.New yorkerbe vannak a legjobbak csak ott drága
2013. jan. 23. 01:13
 5/7 anonim válasza:
85%
ha jó a hátsó részed meg a lábaid szépek akkor tényleg harisnya combfixel francia bugyi (2. voltam ismét :) )
2013. jan. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen alkat vagy...
2013. jan. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egy tampont se felejts el előtte berakni ;)
2013. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!