Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Ket es fel eve vagyunk egyutt a baratommal nagyon nem jarunk el sehova ezert gondoltam h 2,5 evesre vesz rozsat v ha nem is viragot csak vmi kis aprosagot. Hat nem vett semmit es en nem tudtam leplezni az erzeseim.. nagyon rosszul esett. O meg csak ugy reagalt h minek venni fel evekre blablabla. Ti mit szolnatok?
2013. jan. 23. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vanak olyan nők akik azt mondják, hogy nem kell nekik semmi extra minden "apró fordulóra" és vannak olyan pasik akik szivesen vesznek minden "fordulóra" ajándékot... ök életeznek.. a mesékben.


A pasik atalában nem szoktak szivesen venni minden honap meg évfordulóra ajándékot mert a ormantika ezen anyagi része nicns belénk kódolva. Ha két és fél éve vagyto kegyütt akkor gondolom nem ez az elsö hogy nem elégíti ki az ajándék iránti vágyaidat. Akkor meg nem értem, miért csodálkozol, hogy most sem kaptál. Illetve ha tudod, hogy ö nem "ilyen" te meg "olyan" vagy, akkor, miértvagytok még együtt? Ne érts félre nem leb*szni akarlak, csak nem értem, hogy birsz ki egy ilyen pasi melelt ennyi időt.


Amugy a kérdésedre a válasz: én sokkal jobban szeretek adni, mint kapni és jobban szeretem ha a barátnöm nem anyagi, hanem eszmei értékekkel lep meg. :)

2013. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ot csak egyszeruen nem ertem h ha tudja h rosszul esik akkor miert csinalja ez minden evben
2013. jan. 23. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fél évesre minek venni? Igazából miért nem napfordulót akarsz? Akkor minden nap járhatna valami ajándék ... :-P
2013. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lillus0501 ***** válasza:
Nos, szerintem az ilyen jellegű vágyakat az elején célszerű tisztázni.. pl. fél éves évfordulónál szervezel valami közös programot és közben megjegyzed hogy most vagyunk fél évesek.. ha semmi reakció erre a későbbiekben, akkor felvetheted, hogy részedről lenne igény erre, mert te ezt fontosnak tartod. Viszont 2,5 év távlatából nem értelek, hogy miért most akadsz ki ezen?
2013. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát fél évesre szerintem is felesleges...te vettél neki valamit?
2013. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gondolom mert egy fél éves évforduló nem is évforduló. Én úgy látom ezeket a dolgokat, hogy ha minden apró dolognál megy az ajándékozás, akkor jelentőségét veszti az egész - évforduló, születésnap, karácsony, kész.


Beszéld meg vele, magyarázd el neki, hogy milyen baromira fontos ez neked, aztán valószínűleg változni fog a helyzet.


@első válaszolónak: gondolom azért van vele, mert ez a legnagyobb problémája a kapcsolattal. Ha a barátnőm rám akarná erőszakolni, hogy már pedig csak úgy jöhetek be a lakásba, ha előtte 3x körbefordulok, mert ez a heppje, akkor nem gondolkodnék rajta egy percig se, hogy megcsináljam. Nem azért, mert nem szeretem, hanem mert meglátásom szerint hülyeség. Neki is itt kéne hagynia szerinted, mert hogy lehet ilyen emberrel együtt lenni?

2013. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A fél éves évforduló nem évforduló. Elég rosszul állunk anyagilag, de a férjem szívesen vesz nekem valami apróságot bármilyen alkalomkor, szülinap, névnap, évforduló, stb., úgyhogy az első válaszoló állítása is megdőlt, hogy nincsenek ilyen férfiak.

Viszont fél évenként nem tartunk semmilyen évfordulót, nem veszünk ajándékot, nem kívánunk boldog félév fordulót, vagy hasonlót. Nem is értem, miért kellene?

2013. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 10:22

itt nem azzal van a gond, hogy a lánynak mi a "heppje" hanem azzal ,hogy a pasi látványosan feleslegesnek tart olyan dolgokat amit a fenti högly fontosnak tartana. De azért a 3x körbeforgást és az anygai költekezést nem kellene egy lapon említeni. Lehet hogy a srác nem engedheti meg magának azt maire a lány igazábol vágyik ilyen olyan fordulókon. Én szivesen meghalglatnám a másik felet is, mert ugyebár ha kidöl egy fa az erdőben akkor 3 történetet lehet hallani: Az enyémet, a Tiedet, és a fáét. :)

2013. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ÉVFORDULÓ az amikor 1 év egész számú többszöröse telik el két esemény közt. Matek órára nem nagyon jársz be mi?
2013. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PT-Daniel ***** válasza:

Az en baratnömet en szoktam ra emlekeztetni. De csak azert, mert akkor együtt talalunk ki valamilyen programot. De egyik sem vesz semmit a masiknak. A valentinnapot meg sem emlitenenk, ha nem lenne egy baratunk születesnapja.


Nagyon szeretjük egymast (28/27 evesek vagyunk) de nem tartjuk ugy, hogy egyes kitüzött napokon ezt kötelezö jelleggel ajandekok formajaban kell tanusitani.


Biztos vagyok abban, ha melyen magadba nezel, a te ertekrended sem emeli az anyagiassagot az erzelmek föle!

2013. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!