Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Lent folyt?

Figyelt kérdés

Barátommal már majdnem több mint 1 hónapja szakítottunk , azon ok miatt , hogy keveset találkozunk /,pedig egy faluba lakunk , mondjunk megértem mert ö dolgozik és korán kel sokszor későn ért haza /.

Ma elköltözik , kegyetlenül fáj :S Hiányzik:S

Hogy felejtsem el ? Annyira hiányzik ...


2009. aug. 31. 19:51
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Ismerem, milyen ez az érzés.

Tudom, most hülyén hangzik, de idővel az emlékeid elhalványulnak majd. Addig fájni is fog az emléke.Ha tényleg szereted, soha nem fogod elfelejteni, csak az emlékeid megváltoznak, mosolyogni fogsz rajtuk. Jah és járj nyitott szemmel! (az új szerelem bármikor jöhet)

Addig pedig türelem!!! :)

2009. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is. 3 hete szakítottam a párommal, mert mi sem tudtunk találkozni pedig mi is egy faluba lakunk. Reggeltől estig melózik:S Én is ugyan azt tanácsolom neked, hogy az idő mindent megold. Én is nagyon szenvedek mai napig mert mindennap látom. Nem fogod elfelejteni, de nem is szabad!! Örök emlék marad a szívedben!! Találhatsz jobbat, szebbet, okosabbat és akinek többi ideje jut rád!! Fel a fejjel!!! Barátok még maradhattok!!
2009. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!