Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan alakíthatnék ki kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakíthatnék ki kapcsolatot a Tanár úrral?

Figyelt kérdés
Év elején vettem észre a gimiben dolgozó egyik tanár (nem öreg), aki azóta is nagyon tetszik. Én úgy vettem eddig észre, ő is szimpatizál velem és akár lehetne belőle valami. Tudom hogy ez büntetendő, vagy legalább is az ő munkáját nekem pedig a tanulásomat veszélyezteti, de szeretnék hozzá közeledni, akár titokban kapcsolatot kialakítani. Hogyan lehetséges ez? Korrepetálás? Kérnék a segítségeteket és tippjeiteket! (Teljesen komolyan gondolom.)
2013. jan. 23. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
buta vagy
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Leérettségizel és utána próbálkozol.
2013. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De én most szeretnék...
2013. jan. 23. 20:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Bukj meg a tantárgyából, majd kérd meg h nyáron korrepetáljon téged.
2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mért írtad nagybetűvel a tanár urat? Csak nem a Havas Henrikkel akarsz kapcsolatba lépni?
2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Korrepetál, utána megbasz.
2013. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Esetleg kicsit normálisabb válaszok?
2013. jan. 23. 20:07
 8/19 anonim ***** válasza:
NEM SZABAD. kirúghatják őt is, téged is. Aztán magyarázkodhatsz a szüleidnek, hogy mi történt a tanár úrral. Ezek mellett ott a börtönbüntetés is. Minimum 10 év neki. Oda gondolom a szüleid már biztosan nem engednek látogatni. Gimis korában szinte mindenkinek tetszik egy tanár és ez teljesen normális addig, amíg nem lesz ilyen komoly. Kezdj a saját korosztályoddal, majd ha a giminek vége és még mindig vonzódsz hozzá, akkor el is mondhatod neki, felnőttként fog kezelni. Amúgy ha most kikezdesz vele, valószínűleg visszautasít (ha nem pedofil) és akkor kínos lesz az óráira járnod. GONDOLKOZZ!
2013. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na és miből vetted észre, hogy ő is szimpatizál veled?
2013. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy egy tanár leállna veled akár csak titokban is, kockáztatva ezzel az állását és a hírnevét, hisz ha kiderülne róla, hogy a diákokkal kavar, akkor ezután már semmilyen iskolába nem vennék fel tanárként, magyarul a diplomáját kidobhatná az ablakon és mehetne gürizni az eddigi bérének kb a tizedéért. És amúgy kétlem, hogy pont te rád figyelt fel az egész suliban, hacsak nem te vagy a legjobb csaj, szerintem csak túl sokat képzelsz a dologba, vagy ha véletlen 3 mp-nél tovább néz téged te egyből azt hiszed, h beléd van esve. Egy kicsit gondolkozz reálisabban, és máris nem fognak ilyen hülyeségek az eszedbe jutni...
2013. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!