Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nem érzitek kelleme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nem érzitek kellemetlenül magatokat, ha a pasitok a szülők előtt taperol?

Figyelt kérdés

Pasim sokszor incselkedik. Rámarkol a fenekemre, vagy megérint itt-ott. Bírom hogy ilyen pajkos, de utálom ha szüleim is jelen vannak, és akkor is csinálja.

Látom, a szüleimet is zavarja, és szemérmesen ilyenkor elfordulnak inkább, vagy kikerülik a társaságunkat.

Pasim meg úgy van vele, hogy észre sem veszik, nem érti miért akadok ki mindig.


2013. jan. 24. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Eleve nem járok ilyen bunkóval :D

De ha mégis akarná, akkor egyszerűen nem hagynám. Ha problémázik rajta, akkor mondd meg neki, hogy ez egy szabály, szülők előtt ne taperoljon, ne keresse az okát, fogadja el és kész. Ha nagyon okot akar, akkor mondd azt, hogy ez egyszerűen bunkóság. Onnantól nem fogja erőltetni :D

2013. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel teljesen! :) Amúgy engem is nagyon zavarna, de az én pasim előttük nem csinál ilyesmiket szerencsére.
2013. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott ilyet csinálni max a derekamon van a keze vagy a vállamon de legtöbbször az se, lehet csak én válogatom meg jól a pasijaimat de eddig egyik se vágott át és mindnek volt annyi esze hogy ne a szüleim előtt másszon rám
2013. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

illetlenség.

ezzel azt fejezi ki,hogy dominál téged előttük és nem tiszteli a szüleidet.

2013. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom bejön neked, hogy ilyen "domináns" :D
2013. jan. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ezt, de nem csak a szüleim előtt, társaságban sem szeretem, ha a párom előteljesen markolássza a fenekemet, sőt kifejezetten megalázónak érzem. Nem zavar otthon, a négy fal között, amikor kettesben vagyunk, vagy ha olyan társaságban vagyunk az sem zavar, ha végig simítja egyszer a fenekemet, de azért a heves markolászásokat kerüljük már...

A szüleink felé van annyi tisztelet szerencsére a páromban, hogy nem nyaljuk faljuk egymást előttük. Ő sem ezt látta otthon, én sem így nőttem fel, ergo mindkettőnk számára természetes, hogy a szülők előtt visszafogjuk magunkat, max egy-egy puszi, vagy hát simi. Persze helyzettől is függ, egy családi ebéd közepette puszi sem valószínű. Én szeretem, ha ezt nem kell megmagyarázni egy férfinak, szeretem ha belülről jön, hogy mikor minek hol a helye.

2013. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!