Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, gondolom egyikőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gondolom egyikőtöknek sem jönnek be az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Nyaliznak nektek,járnak utánatok mint egy kiskutya,lesi minden óhajaitokat,egyetért veletek mindenben,mikor még csak ismerkedtek.
2013. jan. 24. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
nekem bejön. olcsóbb, mint kutyát tartani.
2013. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Az az ember aki ezt csinálja, az nem egyenes ember. Lényegtelen, hogy férfi vagy nő az illető. Az az ember aki ezt teszi, azt érdek vezérli, de nem érzés.
2013. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Lényegében máshogy tettél fel egy itt gyakori kérdésfordulatot. :D(mármint, hogy "tetszik e a csajoknak, ha...random seggnyalás")
2013. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Keresni kell az ilyennek egy dominát...azoknak csak ez jön be...
2013. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3.dik kommentáló..bocsi,az nem én voltam.
2013. jan. 24. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Úgy értettem, hogy másik szemszögből nézve.

Félreérthető voltam.

2013. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A túl nyálas embereknél valami nem oké (értem ez alatt a szándékát,vagy akár agyilag,érzelmileg milyen ember),szóval nem,nem jön be.
2013. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3.dik ...ugye tudod hogy azt úgy kell kimondani hogy harmadikdik? :D
2013. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a legférfiasabb viselkedés, úgyhogy bizonyos lányokból biztosan taszítást váltana ki, de pont itt olvastam az egyik kommentben, hogy valaki pont a papucsférfiakat részesíti előnyben, szóval egyértelműen nem lehet kijelenteni.
2013. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!