Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért papol mindenki az akaraterőről?

Figyelt kérdés

PL, hogyha valakinek nincsen csaja, akkor azért nincs, mert nincs elég akarata hogy változtasson önmagán.


De kérdem én, hogy miért van az mégis, hogy a legtöbb ember, ha nem talál könnyen munkahelyet, akkor véletlenül se megy el tanulni, hogy jobb képesitése legyen, hanem tolja az álláskeresést azzal amilyen van. Nem érdekli, hogy nehéz és fájdalmas és hosszas lesz, csak akadjon már egy munkahely.


Én ugyanigy csajoztam be. Mondták, hogy gyurjak, hogy legyen rendes életem, én csakazért sem, és igy nagyon sokáig tartott mig találtam egy barátnőt.


2013. jan. 24. 17:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt erőm változtatni, amennyit lehetett, de nem jött be, ettől még nem lett csajom.
2013. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 ASOT ***** válasza:
Fehér lepejt hordasz?
2013. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj :).

Ez egyszerű.

Én pl. a napokban szerettem volna egy fülhallgatót, csak szerettem volna, hogy legyen valamikor, és terveztem, h mire lesz jó, hasonlók, aztán ma kaptam egy csomagot, utószülinapi ajándékképpen.


Szerettem volna egy barátnőt, lazábbra vettem a dolgot, kerestem, találtam! :)

Teljesen egyszerű. Ha nem szeretnél valamit, akkor nem fogod megcsinálni. Hidd el, az akarat nagyon erős dolog.


Ezt azért mondom, mert tapasztalom nap, mint nap :)


Lényeg, hogy mindig legyen valami célod. Ha az egyik sikerült, jöhet a másik! Kezdj apróságokkal. :)

2013. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert sok esetben tényleg csak annyi kéne, hogy az ember változtasson valamin (lefogyjon, merjen kezdeményezni, stb), ez pedig akaraterő kérdése.
2013. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Az akarat az tényleg számít.És hát látszik nem tudsz az életről semmit.Mond már meg nekem,amíg én iskolában vagyok,miből élek meg?Egy munkaügyi-s képzésre vannak 200an,abból csak 20-30at vesznek fel.A többi pedig alapból pénzbe kerül.Akinek nincs segítsége,az nem tudja magát képeztetni olyan egyszerűen,főleg ha már családja is van.

A csajozás meg a világ legegyszerűbb dolga.Tetszik egy csaj,oda mész,beszélgettek,ha kölcsönös a vonzalom jártok.Ennyi.Nem tudom sokan miért variálnak vele annyit.Nekem szinte mindig volt valakim, és egyiket se tartott többe felszedni,mint 1-2 hét.A legkevesebb fél óra volt. Lehet azért olyan bonyolult soknak,mert túl bonyolítja.

2013. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

én kezdeményeztem elég sokat, nagyon sok lánnyal kavartam, de sorra elküldött mindegyik, pedig volt smárolás általában, meg néha randik is. Testalkatom egy hajszálnyival átlagon aluli.


akkor most csináljam azt hogy pl ne akarjak melót se keresni, majd jön az magától? jo viccesek vagytok.

2013. jan. 24. 17:26
 7/22 A kérdező kommentje:

hát te azt hiszed, hogy mindenkinek olyna simulékony a személyisége mint neked. Ja meg ugye jol is kéne kinézni a csajozáshoz. Én is odamentem beszélgettem nökkel, rengeteggel, eleinte kedveltek is, de valahol mindig elszakadt a cérna, és leráztak. Pedig a legtöbbje nem is volt olyan hudenagyszám csaj. Akivel most járok is teljesen átlagos lány, de tetszik nekem és viszont. Jo, a többi csaj is tetszett, de azoknak meg én nem kellettem. CSak mindenféle hülye feltétel teljesülése esetén.


Most én is ugathatnék, hogy nekem könnyü volt elvégezni a bme-t, de nem tudok emberien megnyilvánulni. Mások meg szakmunkás végzettséggel vonzóak.

2013. jan. 24. 17:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Mert ha valamit akarsz és nem teszel érte az nem is lesz a tiéd....

Na meg erről a kérdésről meg kéne kérdezni a katonákat is.

2013. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ha szerinted a csajozás a legegyszerübb dolog, akkor probáld ki tesó, hogy cserélsz velem egyszer (persze ez csak elméleti lehetöség, mert nyilván nem tudsz a helyemben csajozi)...de kivánom hogy probálnád ki az én elmémmel/külsőmmel a dolgot.
2013. jan. 24. 17:30
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
talán azért mert a siker titka az akaraterő. szerinted az olimpiai bajnokok csak úgy teremnek? hát nem, azzá válnak, munka, kitartás, akaraterő. mindenki azt csinál az életével amit akar, de ha nem megy valami akkor nem siránkozni kell hanem csinálni.
2013. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!