Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőttként összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként összejönnétek egy fiatalkori szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
15 éves voltam amikor megismertem egy fiút. Szexkapcsolatban voltunk olyan két évig.De azért annál kicsivel több volt. Nekem ő volt az első fiú akivel lefeküdtem és nem emiatt, de én nagyon nagyon megszerettem. Amikor vége lett nekem évek kellettek mire újra tudtam ismerkedni és mindig olyan fiúkat akartam akik olyanok mint ő.Egy fiút tudtam megszeretni utána. Na most azóta eltelt sok év most leszek 27 éves és kb. olyan egy éve egy közösségi oldalon bejelölt és elkezdtünk beszélgetni. Már a legelső beszélgetésnél nem bírtam magammal alig vártam, hogy felhozza, hogy találkozzunk. Azóta egy éve vele vagyok és talán még jobban imádom mint régebben. Ti együtt lennétek a "gyerekkori" szerelmetekkel később felnőttként?
2013. jan. 24. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kendrazoltan ***** válasza:
Minden további nélkül...persze ha a személyiségfejlődése a megfelelő utakat járta be, aminek eredményeképp értékes ember lett...de ezzel - feltételezem - nálatok nincs gond, így a válaszom ugyanaz...MINDEN TOVÁBBI NÉLKÜL
2013. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Fiatal voltam, gyerek még szinte, teljesen más életszakaszban. Már nem vagyok az, aki akkor voltam és ő sem. Már rég elmúlt a szerelem, már csak egy kedves emlékké lényegült át. Eszembe se lenne vele újra összeállni.
2013. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. :)
2013. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt nézném, hogy most milyen, és nyilván az is számít, hogy egyáltalán fellángolnak-e köztük az érzelmek, és nem csak nosztalgiáról szól az egész.
2013. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert bombázó lett belőle, s ma még jobban bejön mint akkor. De már más pályán játszok.
2013. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem 17-18 évesen lett vége vele és úgy, hogy azóta nem is beszéltem vele meg semmit nem tudtam róla. Egészen tavalyig. Mégis amikor megláttam, hogy bejelölt meg rám is írt én már akkor semmi másra nem tudtam gondolni csak, hogy alig várom, hogy újra vele legyek. Szóval olyan 6-7 év után.:)
2013. jan. 24. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

van pár lány akinél nem hiszem hogy érdekelne milyen öreg tuti együtt lennék vele!

f19

2013. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!