Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek a német férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a német férfiak? Vannak tipikus jó és jó tulajdonságaik? Írjatok ilyeneket légyszi!

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
beszélek németül, bár angolul jobban, de nekem így is gyors...:)
2013. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Utaljak a zsidokat, de precizek
2013. jan. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Jo nagy faszuk van mikor belem tolta az egyik majdnem ki hasadtam.
2013. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Nemet a baratom es tökeletes <3 ajanlom őket
2013. febr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

az én párom is német, életem legjobb döntése volt a nyelvi akadályok ellenére is életem legjobb döntése

külső különbség ugye hogy nagyon északi, magas, nagyobb darab mint a magyarok, szőke és kék szemű

ezen kívül udvarias, figyelmes, minden tisztelettudó, az ő családjára jellemző hogy vallásosak, sose káromkodik (velem ellentétben)valóban nagyon precízek, néha túlságosan is, viszont összességében nagyon férfias az ágyban is jellemző rá minden ami az előbbi :) én csak ajánlani tudom ;)

2014. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!