Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egyszerű embert miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Egy egyszerű embert miért utasítják el a szép nők?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 21:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 21:11


nagyon ismerős a neve,valamelyik kérdését már olvastam nem is olyan rég....

2013. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
persze, le is oltottuk, mert nem volt két összefüggő mondata és olyanba kötött bele, amiről gőze sem volt. :-)
2013. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75-ös belinkeled a kérdést,vagy elküldöd priviben?
2013. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
keresem, de lehet a modik kitörölték.
2013. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

mert amíg hangyányi reményt látnak arra hogy kellhetnek esetleg egy helyes + zseni+ gazdag szuperpasinak, addig görcsösen várják hogy az elképzelt herceg mikor jelenik meg a színen..

aztán 30 felett elkezdenek kétségbeesni ha még mindig egyedül vannak és közülük talán már többen választanak a pocakos, kopaszodó, havi 60-at kereső, buszozó palik közül.

de még abban a korosztályban is vannak ilyen reménytelen, "az én kis világomban én vagyok a hercegnő, nekem jár a Csoda" -féle nők.

nincsenek a realitás talaján és sokaknak mindene a külső, ez van.

2013. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát, szegény kérdező nagyon primitív úgy látom.... így nem is érdemes neki tanácsot adni.
2013. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

király vagy ember! :)

köszi


ezért volt ismerős,emlékszem hogy olvastam,csak nem írtam rá semmit.....

2013. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Laci, nem udvarolok, de valamit valamiért.

Ha nem tudod magad ellátni, mert neked fontosabb a hobbid, azt ne másra hárítsd. Baromira nem vagy felnőtt...

2013. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Aki kötekedni akar akkor inkább jobb felső sarkán lévő x et használja ne idézgessen látom még a hazai emberek nem változtak hálátlan írigy ,alúlfizetet sikertelen emberek.Nos Adja az szerencse és ki török innen és ha nem is egy csúcskategoriás nővel fogok majd élni akkor abba is bele fogok majd törődni .Remélem a ti életetek is meg változik nem itt fogjátok majd rontani a szabad időtöket.A többi értelmes kommentett megköszönöm .
2013. jan. 24. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!