Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet ilyen nőkkel ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen nőkkel ismerkedni társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Ahol kimondottan csak ilyen nők vannak. Akik szeretik a jazz zenét, mint zenekedvelő, vagy zenetanárok (zeneművészeti főiskolába jártak, vagy járnak).

2013. jan. 25. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
jazzfétis.com
2013. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a társkereső oldalakban, mivel egyet sem ismerek, de gondolom biztos van egy olyan rész, hogy bemutatkozás, vagy mondj valamit magadról, vagy nem is tudom, és ha oda beírod ezt, hogy ilyen nőkkel akarsz ismerkedni, akkor az esélyed is nő, hogy esetleg találsz egy ilyen típusú nőt.
2013. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted van külön ilyen társkereső oldal? Mondjuk lehet maximum 10 taggal.:D Ott az Elittárs.D
2013. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kimondottan ilyen társkereső oldal nincs sajnos. :/
2013. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a jazz melyik ága, mert pl nagyon szeretem a dark jazzt, de lehet neked az pont nem tetszik.
2013. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!