Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim átjött hogy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim átjött hogy nálam aludjon, de nem bírt elaludni. Velem van a gond? Eléggé friss a kapcsolatunk (1 hónap) 19/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
talán ne délelött altasd hanem ebéd után mikor teli a poci :)
2013. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha fejbe vágod egy szeneslapáttal, úgy alszik, mint a bunda.
2013. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy veled van a baj, bár én lány vagyok de irtózatosan rosszul alszom idegen helyen, szinte egész éjjel fenn vagyok. Lehet a párodnak is ez a gondja.
2013. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is nehezen alszom el idegen helyen. Sőt, itthon is, ha új barátnő van mellettem.
2013. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát,ha azért nem tudott aludni,mert cseszegetted valamivel,akkor veled van a gond,de egyébként nem hinném.ahogy előttem is mondták,idegen helyen nehezen alszanak sokan.de egy tanács: kérdezd meg,mi volt a gond ;)
2013. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is szarul alszom idegen környezetben. Más illatok más érzések más még a levegő is. :)
2013. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 eNerdzsy ***** válasza:

És arra gondoltál, hogy össze szeretett volna veled bújni?

Ha így volt, és nem valósult meg akkor megértem, hogy nem tudott aludni a feszültségtől.

2013. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5

Pl ilyenekkel, hogy "MIÉRT NEM ALSZOL MÁÁÁR?" :D

2013. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-essel értek egyet. Nagyon csúnyának kell lenned ahhoz, hogy egy pasi ne is gondoljon arra, hogy átfog, összebújik veled és esetleg "mélyebbre merüljön" a kapcsolatotok! Ha együtt jártok, akkor ez nyilván fel sem merülhet.


Ha feleségem néha nemet mond, nekem is minden bajom van és én is rosszul alszom. Nem vagyok egy vadkan, de szerintem ez természetes, nem kell rajta csodálkozni. Én akarom, ő nem, ez engem feszélyez.


Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor elég, ha kedves vagy hozzá, átfogod, puszilgatod és finoman eltereled a gondolatait. Pl. addig beszélsz hozzá, amíg elalszik! Ezt egy nőnek nem nehéz megtennie!

2013. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én se tudnék aludni,hogyha egész este állna.:D
2013. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!