Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire fontos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos hogy a párotok elmenjen veletek vásárolni/nézelődni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az annyira nem, csak ha olyat veszek, amit látnia kell. Fontosabb, hogy rendezvényekre eljöjjön.
2013. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fontos.Akinek kedve van az jön, akinek nem az maraD:)
2013. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

ruhát,ilyeneket?semennyire,én nem teszem ennek ki a pasim,már csak a végeredményt látja :)

értelemszerűen ha valami közös használati tárgyat veszünk,és ő is megnézné,akkor együtt megyünk

2013. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább helyettem menjen el, mert én utálok :)
2013. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nő létemre nem szeretek vásárolgatni, nézelődni... akkor vásárolok, mikor nagyon muszáj :D - ehhez pedig kifejezetten nem is szeretem ha bárki becsatlakozik, magam akarom lerendezni: egyszerűbb, gyorsabb :)
2013. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem, nem zavarna is, mert mindig úgy érezném sietnem kell, hogy ne unatkozzon, én meg szeretek jól körbenézni.
2013. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem fontos, de nem is bánja meg, ha eljön.:)
2013. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
* Ezt jól meg mondtam.=) Azt akartam írni: Engem, még zavarna is.
2013. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, eddig két fajtával találkoztam: Aki eljött velem, mert különben unatkozott volna otthon, de végig magyarázott hogy siessünk, és aki mindig el akart jönni velem hogy megnézze mit veszek, és undorító ruhákat akart felpróbáltatni velem.
2013. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!