Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a haverjai fontosabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a haverjai fontosabbak mint én?

Figyelt kérdés
:( nagyon zavar már:( mindig koptat:(
2008. jún. 3. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert még fiatal vagy nem jelentesz neki sokat.Te is mondhatod neki,hogy többet akarsz vele lenni.Ha ez után se változik akkor keress mást.Mennyi idősek vagytok?(26 F)
2008. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
egy fiútól hallottam ezt: "mert a haverjai ott voltak, mikor a barátnője még nem és ott lesznek, mikor ő már nem..."
2008. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem h egy kanbulin jól éreznéd magad. Mondjuk a nők se csinálnak gyengébbeke.
2008. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fiatal(kb 20alatt), akkro azért, mert gyerekes a felfogása, de ha már idősebb, akkro valószínűleg nem vagy neki elég fontos. Most mondanám h. válts, de tudom h.ez nehéz..nekem is másfél évig tartott 1hasonló eset:(

De már boldog vagyok vki olyannal akinek nagyon fontos vagyok:)

Nah de visszatérve hozzád beszéld meg vele, és írd le h.mi lett a válasz.

2008. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

A pasiknak a haverok is nagyon fontosak az életükben, ettől függetlenül nem biztos, hogy arra kell gondolni, hogy fontosabbak, mint te, vagy nem szeret téged. Nekik is kell egy kis kikapcsolódás, dumcsi a haverokkal ugyanúgy, mint nekünk nőknek. Viszont ha gyakran hanyagol téged miattuk, akkor az persze már nem normális. Ebben az esetben azt tudom tanácsolni, hogy ülj le vele és beszéljétek meg. Pl. legyen olyan nap/órák, amikor azt az időt csak veled tölti, olyan, amikor a haverjaival van és olyan, amikor ti is társaságban vagytok. Szerintem ez alap egy kapcsolatban. Fontos, hogy kettesben legyen, hogy társasággal és külön a barátaitokkal (ő a haverjaival, te a barátnőiddel).

2008. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 19, ő pedig 20éves. nem tudom mit csináljak, és el sem akarom őt vezsíteni!:(
2008. jún. 3. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!