Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek simán összejöhetünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek simán összejöhetünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit interneten ismertem meg, össz 5-ször randiztunk, legutóbb már úgy mint "barátok" találkoztunk a héten. Azelőtt a szilvesztert töltöttük együtt, és utána elmondta, hogy nem tudom kierőszakolni az érzelmeket, ő kedvel engem, de csak barátként. Én picit nehezen, de jórészt túlléptem magam rajta, annál is inkább mivel megismertem már valakit a 3 hét alatt, akivel most találkoznék, fogok is, de különösebben már nem érdekel. Ennek oka is van. Ugyanis az első lány, akivel kedden taliztam "barátként" elárulta nekem 1 napra rá, hogy nem vagyok neki közömbös és őrlődött szilveszter óta, hogy vajon jól tette-e, hogy nemet mondott nekem. Az exbarátja egy f*sz volt, mivel megcsalta, és titokban volt egy másik kapcsolata, múlt nyáron szakítottak. Ő azt mondja nekem, hogy félt közel engedni magához a csalódás végett.

Még véletlenül azt is kibökte nekem chat-en, hogy "bánná, ha nem próbálnánk meg". Most még sűrűbben beszélünk egymással, szilveszter óta először és az előbb mondtam neki, hogy már várom, nem kicsit, hogy találkozzunk, azt mondta, hogy ő is...

Semmi más nem jár az agyamban, csak ő, és az hogy megcsókoljam, és együtt folytassuk. Nektek mi a véleményetek erről az egészről? (23/F)



2013. jan. 25. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Bukott ügy az egész! Ott lett a másik lány és gyorsan elkezdte marni a kiscsaj ego-ját, hogy már nem fogod körbe ugrálni! Hagyd a franca, mert a lány nem is hűséges fajta és sajnos tipikusan a par..okra bukik!

Hagyd a répába és keress mást szerintem! De ez férfi szemlélet és még korunk is nagyjából egyezik! Nekem is volt ilyen, szóval tapasztaltam már hasonlót.

2013. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézd, értékelem a hozzászólásod 1-es, de van itt még valami: Én már elmondtam neki, hogy a másik lány nekem különösebben nem tetszik és, hogy csak azért is találkozok vele, mivel megígértem neki, pont. Ezek után még mindig szóba áll velem az első csaj, mondom előbb beszélgettünk skype-on, eléggé felszabadultan...
2013. jan. 26. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem kellett volna elmondanod! Ha ismered az előző barátját vagy inkább barátait az alapján is tudsz következtetéseket levonni hogy egymáshoz illetek-e. De annyit mindenképpen tanacsolok hogy uralkodj az érzéseiden nehogy nagy pofára esés legyen.....
2013. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézd, nem tudom miért mondod, hogy uralkodjak az érzéseimen. Én egyszerűen meg akarom csókolni, persze nem azonnal hanem egy bizonyos pillanatban, de nem értem, hogy miért lenne majd elutasító.. Hidd el ismerem annyira, hogy ő nem az az átlagos csaj, mint a legtöbb, ő nem játszik senkivel, eddig is csak 1 komoly kapcsolata volt, én pedig konkrétan már 3 teljes hónapja ismerem, és eléggé sokat beszéltünk már egymással.
2013. jan. 26. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor csókold meg! Ha ellök, legalább tudod, hányadán álltok.
2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!