Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismer valaki valami internetes oldalt ahol szerelem tanácsadót találok?

Figyelt kérdés

a párommal már lassan két éve együtt vagyunk. nem is az a rövid idő, de nem is az a hosszú.

Nem fogom úgy írni, mintha ellene lennék.

Az ő véleménye szerint, sértődékeny vagyok, és mindig beszól, hogy ne sértődjek meg mindenen.

Nos, szerintem ez nem így van. a kapcsolatunk nagyonjó , sőt.... nagyon sok boldog pillanat, nagyon sok fekete , sötét pillanatokkal. van hogy minden este sírok végette. sosem ad igazat, nem hallgat meg, és nem érdekli őt az én véleméyem. szerinte nincs beleszólásom a dolgaiba.... viszont ő uralkodik az én életem felett. ha megyek valahová, akár csak a szomszéd faluba, vagy varosba kiruccanni a barátnőimmel egy hétvégi buliba, máris k**va vagyok, mert szerinte megcsalom. sosem csaltam meg. más pasihoz nem értem, nem szóltam úgy, hogy flőrtölnék vele. képtelen vagyok megcsalni olyat, akit szeretek, nagyon.

szükségem lenne egy internetes lelki kibeszélő emberkére, vagy valakire, aki segítene, hogy mit tegyek....


a kamaszpanasz.hu-n nem lehet üzenetet beküldeni... legalábbis en nem szoktam használni, beregisztráltam de nemtaláltam, hol lehetne.


kérlek, írjatok valami oldalt, ahol ilyen ember, orvos, lelki tanácsadó található. köszönöm. ( a fenti rész csak egy kis összefoglaló, nem akartam sokat írni)


2013. jan. 26. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon unatkozol?
2013. jan. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon meg kell változtatnod a gondolkodásod, ha nem akarsz egész életedben képletesen szopni.

2013. jan. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi itt mind szerelem-tanácsadók vagyunk,láthatod,van éjszakai műszak is.
2013. jan. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pasid nem vesz semmibe és csak egy használati tárgynak tekint.

Hagyd el és keress olyat aki mellett nő lehetsz.

2013. jan. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

77%os xDDDDD


Beza, ez a pihent, éjszakai műszak:DD

2013. jan. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77, ez k*rva jó volt. :D
2013. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!