Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érdekes programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes programokat csináltatok már a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nem a szokásos filmnézésre meg ilyenekre gondolok, hanem ami kicsit eltér az átlagtól, érdekes, nagy élményt és felszabadultságot ad... ja és nem szexhez kapcsolódik, hanem tényleg valamilyen program. :)

21L


2013. jan. 27. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Túráztunk.

Elvittem rallyzni egy jó öreg ladával :D élvezte nagyon.

Még az ejtőernyőzésre szeretném befizetni

2013. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Autósmoziban székeket festettünk, illetve tegnap vonatkereket pumpáltunk! :)


F25

2013. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vettem csak arra az alkalomra egy Lamborghini Reventont.

Elmentünk vele Októberfestre, meg karácsony körül a bécsi vásárra. Ott kapott tőlem egy rakás aranyláncot és megrendeltem neki egy Ferrari 458 Italiat.

2013. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire érdekes számodra, de mi mindig elmegyünk "körutazásra". Mivel Borsodiak vagyunk, először Észak-Kelet-Mo-ot jártuk végig, aztán haladtunk észak fel. Majd a Balaton környéken, Szabolcs és Heves megye, Alföld része ( Gyula, Békéscsaba, Szeged stb...) Szeretünk nézelődni, várakat, kastélyokat stb...


Van amikor csak wellness hétvégére megyünk vagy több napos kiruccanásra. Belföldön jártunk még eddig, de ez évben úgy tervezzük, hogy külföldre is megyünk.


19/L

2013. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

zenész a pasim,ezért sok koncertre járunk,az is elég felszabadultságot ad

amúgy mi utazásfüggők vagyunk,úgyhogy leginkább az

2013. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!