Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti főztetek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti főztetek már a párotoknak az ő lakásán?

Figyelt kérdés
tudok főzni,csak még soha nem főztem máshol.Most több napot nála töltök és nem tudom mi lesz ha megkér,hogy főzzek neki.Nagyon a kapcsolat elején vagyunk és nem vagyok még otthon a lakásában.

2013. jan. 28. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha ott vagyok mindig
2013. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mi itt a kérdés! :) Azt írtad, hogy tudsz főzni! Akkor mi a baj? Ha valamit nem találsz, hát megkérdezed tőle, hogy mégis merre van! Ja, és biztosan nem vagytok annyira a kapcsolat elején, ha már több napot nála töltesz! :O
2013. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már főztem!

Az anyukájának a szülinapjára mi főztünk.

Ahogy nézte a munkálkodásomat, nem sokat adtam volna az életemért.

A kaja azonban nagyon fincsire sikeredett, amit ő is elismert azzal is, hogy sokat evett belőle. Elmondta, hogy olyan ízeket ismert meg, amiket ő nem használt, de nagyon bejött neki.

Egy svanykás oregánós, kakukkfüves paradicsomlevest főztem, amibe reszelt sajt volt a betét.

Aztán palacsintára egy szelet gépsonka, majd svésgomba került, amit felgöngyöltem, és a széleit begyűrtem. Bepaníroztam és kirántottam. Hozzá párolt rizst és párolt zöldségeket készítettünk. A maradék palacsintából pedig Gundel palacsintát készítettem, amit pálinkával leöntve lángolva szolgáltuk fel.

Azóta kislányomnak szólít, és nagyon szeret. A párom meg már ismerte ezeket az ízeket nálam.

2013. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a paprikás krumplinak nem attól változik az íze, hogy nem otthon csinálod. Mégis mi lenne?

Előveszed a lábasokat meg a hozzávalókat és nekilátsz. Ha valamit nem találsz, megkérdezed.

Én már csomószor főztem nála úgy, hogy volt hogy ő otthon sem volt, mert dolgozott.

2013. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
HMMM! A paprikás krumpli nevére is megcsordult a nyálam. Nekem az a numero 1! Imádom.
2013. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én csak attól félek hogy majd nem fog tetszeni neki amit főzök
2013. jan. 28. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Peldaul kerdezd meg tole, hogy mit szeretne enni. Ne mar, azert ez ennyire nem bonyi.
2013. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent pedig akarmit fozol, izleni fog neki. Miert? Mert tudsz fozni. (Es mert ferfi.)
2013. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A párom szereti az általam készített ízeket. Azért karácsonykor azt kérte, hogy a kocsonyát úgy készítsem el, ahogy Anyukája szokta. A mama ízei mindig ott maradnak az emlékeiben. Ha ezt néha produkálod, hálás lesz érte.
2013. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Főztem,elötte viccesen mondtam neki,hogy darabokra szedem a konyhát vagy segít eligazodni:).Segített,egész jól elszórakoztunk főzés közben.
2013. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!