Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha petíciót írnánk a neten, hogy a gyakorikerdesek.hu oldalon legyen egy társkeresős modul?

Figyelt kérdés

Úgyis annyian ismerkednek itt, mint a szél, mivel nagy látogatottságú az oldal, így értelmes emberek is megfordulnak itt, és nem kellene gagyi kamu társkeresőkre felregisztrálniuk.


Kort írhattok, ja és nemet is.


2013. jan. 29. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó ötlet:D
2013. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Oszt minek, már úgy is az.
2013. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez a kategória már régóta ilyen modulként funkciónál, csak elég rafináltan kell megfogalmazni a társkereső szándékot:

"Ilyen vagyok, amolyan vagyok, miért nem találok ilyen-olyan lányt, brühühühühü, kegyetlen a világ."


Ennyi. :D

2013. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen értelmetlen.


Ugyanis ez nem társkereső, nem annak indult.


Am. sem társkereső oldalon kell ismerkedni,virtuálisan hanem személyesen a valóságban. De látszik, hogy a mai emberek ehhez már nem értenek.

2013. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartner kereső modul is lett, ha már itt tartunk.

Már 10 embernek lemondtam: köszi, ari vagy van barátom. Válasz: nem gond, esetleg valami kis testiség?


No comment -.-

2013. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De most komolyan, és akkor annyival kevesebb dolguk lenne a modiknak, hogy nem kéne szűrni ebben a kategóriában az ismerkedős kérdéseket. :)
2013. jan. 29. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ez a cél, hogy minél kevesebb dolguk legyen, akkor kéne egy bojleres modul is.
2013. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A webminute-t kell megkérdezni aki ennek és más oldalaknak az üzemeltetője. Magam részéről azt gondolom hogy mondjuk egy olyan köztes megoldás lehetne hogy külön picit korlátozottan de társkereső kategória ahol nem "örökre" maradnának fent a kérdések/hirdetések. Amúgy nekem az a bajom a hagyományos társkeresőkkel hogy mindenért fizetni kell mert már az is sok helyen extra hogy a másik tlejes méretben lássa a képed vagy hogy üzenni tudj valakinek.
2013. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Teli lenne kamu keresőkkel.

Az igazi társkeresés nem anonim.

Az ingyenes társkeresők anonimek, ezért bátran kamuznak, és

így sikertelenek is. Akik valóban társkeresést szeretnének, azok regisztrált oldalakra mennek.

2013. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönne be.

Elvesztenék az emberek a kontaktot. Itt sok hozzászólés, vita van. SOk ember így találja meg egymást, hogy eszmét cserél. Anonim módon.

Ha lenne társkereső modul ugyanúgy befulladna, mint a legtöbb. Felteszel egy képet, nagy vonalakban leírod ki vagy, honnét, mi érdekel és ennyi. Ebből nem derül majd ki, hogy mi a közös a bennetek. Pont azért kattannak rá az emberre mert itt leírják az emberek a gondolataikat, adott kérdés kapcsán és itt ez a gerjesztő erő.

2013. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!