Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lányok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik nem a kigyúrt srácokat szeretik, hanem inkább a vékonyabb, szálkásan izmosokat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz.Nem.
2013. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Milyen tipusuakra gondolsz? Mondjuk Rob Pattinson(hirtelen O jutott eszembe, nem vagyok twilight b*zi :-D) sem egy kigyurt testu, de tetszik. Nem a test dont ebben, szerintem. Ha valaki szimpatikus, akkor helyes, aranyos...

Dehat izlesek es pofonok.:-)

18/l

2013. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nyilván
2013. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szálkásabb fiúk is tetszenek, jobban is, mint a nagyon kigyúrtak. 20L
2013. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek, sajnos.


23F

2013. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, vannak, sőt, a többség azt kedveli. Kérdés persze, te mit tartasz kigyúrtnak, és mit szálkásan izmosnak.


Ez nekem már sok, nem tetszik (az ennél több persze még annyira sem)

[link]


Én inkább az ilyen pasikat kedvelem:

[link]


Párom viszont egyikre sem hasonlít, ő inkább az a fajta szőrös mellkasú/hasú férfi, aki régebben sokat úszott, azóta viszont eresztett egy kis pocakot. Tehát nem sokat számít összességében :)

2013. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak:D itt vagyok példának
2013. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vékony fiúk kockahasa olyan mint a dagadt nők zsírmelle... Szóval az nem szálkás, csak úgy látszik, mert annyira vékony vagy... ha már így tetted fel a kérdést. Válasz pedig: nem, nem tetszik, én is izmos vagyok, sportolok, akkor elvárom egy pasitól is, hogy valamennyit szedjen fel magára... Nem olyan nehéz (nem a kigyúrt állatokra gondolva itt).
2013. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont a sportos csajoktól hallom legtöbbet, hogy a vékony kockahasú tetszik nekik. De mindegy.
2013. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!