Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban, a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban, a két fél egyben barát is szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam legalábbis evidens, mivel nincs sok barátom.
2013. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még szép, legalábbis jobb esetben :)
2013. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is. Nem tudok elképzelni egy párkapcsolatot anélkül a szoros lelki kötődés, bizalom, összhang, szeretet nélkül, amit én barátságként definiálok. Persze ez csak az én véleményem, vannak, akik máshogy állnak hozzá.
2013. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen, mindenféleképpen.
2013. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi barátok is vagyunk. Szerintem akiknek nem jelent mindent (barátot, társat, párt stb.) a szerelmük, azok nem is szerelmesek.
2013. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. A párkapcsolat és a barátság két külön halmaz, amelyeknek van ugyan közös metszete, de egyik sem részhalmaza a másiknak.

A barátommal mondjuk megbeszélem a párkapcsolati problémáimat olyan szinten vagy módon, ahogy azt a párommal nem tenném (vagyis vele máshogyan), esetleg a barátomnak el tudok mesélni egy ártatlan munkahelyi flörtöt, amit a páromnak nem mondanék el, pont azért mert jelentősége nincs, de párkapcsolatban okozhat problémát, viszont jól esik valakinek elmondani. És hasonló dolgok tömkelege ...

2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem minden párom a legjobb barátom és a legfőbb bizalmasom is volt egyben.
2013. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
IGEN
2013. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, egymással bármiről merünk beszélni, tényleg bármiről, mert szerencsére nagyon hasonlóan látjuk a világot, így nincs sértődés semmiből, nincsenek tabu témák, és ez nagyon nagy szabadságot ad lelkileg egymással szemben.
2013. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!