Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl kicsi a mellem ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kicsi a mellem ezért nem merek egy pasival sem lefeküdni. Félek, hogy elmegy a kedvük, ha meglátják. Mit csináljak? (Csak normális válaszokat kérek)

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tanuld meg szeretni magad, én pl imádom a kismellű lányokat.
2013. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha a szexig juttok, senkit nem fog zavarni, h mekkora a melled. Nekünk ez messze nem annyira fontos, mint nektek a farokméret.
2013. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mit csinálj? fogadd el azt, ami jutott. amelyik pasi leszól a melleid miatt, azt dobd. ennyire egyszerű.
2013. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Aki eljut veled az ágyig, az már jó előre felmérte a méreteidet, és tudja hogy nagyjából mekkora. Én nem görcsölnék ennyire a helyedben.

30F

2013. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ez ne okozzon gondot,ha tetszel egy fiunak vagy szeret téged akkor nem csak ezt fogja nézni hidd el nekem,engem pl nem zavarna ha bejönnél nekem,azt meg gondolom csak le tod következtetni hogy leakar csak fektetni vagy vmi komolyabbat akar
2013. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Essél szerelemben.

Nekem pl töltött zokni mellem van, Lógott világ életemben. Mégis annyira be voltam gerjedve a páromra, hogy akkor sz@rtam minden testi hibámra. Csak szexlejünk végre.

2013. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg összeszedni az önbecsülésedet és felmérni, hogy nem az fogja meghatározni, milyen ember vagy, hogy mekkora a melled. Ne a melled méretén aggódj, hanem aggódj azon, elég empatikus, intelligens, türelmes és nyitott (stb) vagy-e. Mert azok határozzák meg, milyen ember vagy. Nem a melleid.
2013. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az en baratnömnek is kicsik a mellei. Magas, vekony tipikus modellalkat - es gyönyörü szep!


Öt is zavarja, de en meg pont ugy gondolom, hogy mas nem illene a testalkatahoz. Feszesek, formasak, selymesek!


Hidd el, nem a meret szamit! Es mi pasik ezt legalabb öszinten mondjuk ;)

2013. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó helyzetben vagy! Legalább nem használnak ki! Biztos, hogy akivel lefekszel az téged szeret, nem a feneked, vagy a melled miatt van veled.
2013. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A válaszokat összegezve: látod, nincs miért aggódnod. :)
2013. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!