Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt. Még soha nem hívott el magához. Nálunk már volt néhányszor (nem sokszor). Mindig a városban találkozunk. Miért nem hív el magához? 19L

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
SZégyenli a családját vagy ahol lakik esetleg? Másra nem tudok gondolni.
2013. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes. Ö mit mondd erről? Mit tudtok csinálni 2 éve a városban? Hogy éltek nemi életet stb???
2013. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ö hány éves?
2013. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

20 éves

Nem hiszem hogy szégyellheti, elég jó módban élnek az átlaghoz képest

Néha nálunk van

Itt Budapesten sok hely van ahova lehet menni

2013. jan. 30. 17:07
 5/16 anonim válasza:

Egy kapcsolatban fontos a másik magánéletének megismerése. Én 3 hónapja vagyok kapcsolatban, és náluk eddig 2x voltam, és most hétvégén pedig itthon is bemutatom.Szeretném ha megismerné az életem ezen részét is. Lehet a párod szégyenli a családját vagy a környezetet ahol él, de én mindig azt tartottam , ha nem is él valaki luxusban, ha rend van akkor minden oké. Nem kell feltétlen Jóbarátok féle Monica tisztaság mániának lenni, de rendben kell tartani a házat.


Kérdezd meg tőle miért nem visz oda, mi a baja? Ha finoman rákérdezel biztos elmondja. Sok sikert!

2013. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Akkor titkol valamit
2013. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is bp-i vagyok na de két évig nem tudnék hova menni. Mit mond erről? kérdezted már mért van ez?
2013. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Soha nem válaszol erre a kérdésre, mintha nem hallaná vagy nem kérdeztem volna semmifélét

Eltereli a szót másra

2013. jan. 30. 17:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor titkol valamit. Lehet nem is élnek annyira jó módban? Esetleg attól tart, hogy a szülei kitagadnák miattad. Értsd: Ő szégyellne téged a családja előtt vagy nem tudom. Más oka tényleg nem nagyon lehet.
2013. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A szüleink ismerik egymást, együtt dolgoztak egy suliban édesanyáink

Így én is ismerem őt

2013. jan. 30. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!