Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vallásos nők érdemesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallásos nők érdemesebbek kapcsolatra, házasságra?

Figyelt kérdés
Annyi az erkölcstelen nő,talán ők nem annyira.

#ápjhi
2013. jan. 30. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez szabja meg, hogy egy ember érdemes-e a házasságra vagy sem.
2013. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyébként meg épp annyi erkölcstelen férfi is van. Valakivel csak lefekszenek.

Szóval majd megtalálják egymást később is. Neked meg az jut, akit választasz.

2013. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pretty Ballerina ***** válasza:

Egy vallásos meg bűnnek tartja a szexet. :D

Jó, mondjuk a kapcsolatot komolyabban fogja venni, viszont ne számíts rá, hogy nyitott lesz a szex terén. Valószínűleg elítéli a masztizást, az orális szexet, csak sötétben lesz hajlandó szexelni veled. De ha kicsi a farkad és aggódsz miatta, akkor ne aggódj valószínűleg nem fogja érdekelni, hogy mit tudsz vele, ahogy egy nagyobb se érdekelné különösebben.

2013. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vallásosságtól függ, hogy valaki erkölcstelen-e avagy sem. Nem vallásosok közt is bőven van erkölcsös nő, mondanom sem kell, nem diszkókban és egyéb 'színvonalas' szórakozóhelyeken kell őket keresni. Ezt persze nem jelenti azt, hogy ezeket a helyeket csupa erkölcstelen nő látogatná, de vannak bőven.
2013. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,nem ismerek túl sok normális nőt...
2013. jan. 30. 17:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy talán ők a leginkább.
2013. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom,ez olyan ismeretlen terep nekem.Nem azt mondom,vannak normális nők is,de 99% foglalt,a maradéknak meg pont nem én kellek.Ami hát ízlés kérdése...

Meg nem is panasz,de ez van.

Mondjuk ha többet járnék el,talán más lenne a helyzet,de nem nagyon tudom,hova érdemes egyáltalán elmenni.Inni nem szeretek,a diszkó zenét se,olvasni meg nem tudok sokáig,bele fájdul a szemem és össze folynak a sorok.

2013. jan. 30. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. A vallásos nők között is akadnak bőven ribancok, talán még több is, mint a nem vallásosak között.
2013. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor ...Nem tudom,majd kitalálok valami biztos módszert.

Lehet válogatósnak tűnök,de nekem nem kell ribanc.

2013. jan. 30. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg vallásos, akkor ugye folyamatosan küzd benne a saját elvárása (a szex rossz, esküvőig szűz, utána is csak erkölcsösen, születésszabályozás nélkül) a társadalom elvárásaival (a szex jó, csináld sokszor), ami miatt finom kis komplexusok tudnak kialakulni, pl.: egy darabig elfojtja a vágyait, aztán bemagyarázza, hogy análisan nem bűn, és úgy nagyobb ribanc lesz, mint bármelyik médiakurv@. Több ilyet ismerek.
2013. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!