Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki tobb ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki tobb ev egyuttjaras, egyuttlakas utan hazasodott ossze a parjaval?

Figyelt kérdés

En es a parom mar 8 eve egyutt vagyunk. Sokszor beszelgettunk mar a hazassag temarol, es mondta is, hogy majd egyszer osszehazasodunk. Tudja, hogy szeretnem, mert neha mondom neki. Mar mondtam neki, hogy nem kene felhajtas se, meg semmi. O meg erre mindig azt erezteti, hogy jo, akkor gyerunk, hazasodjunk ossze. De en mondtam neki, hogy kerdes nelkul en nem megyek hozza. Igazan nem ertem, hogy mert nem keri meg a kezemet. Szeretjuk egymast, minden jol mukodik (agyban is), van egy 2.5 eves lanyunk. Mikor megkerdezem, hogy miert nem, annyit mond mindig, hogy a papir mindent elront. De en mondom neki, hogy en ugyanaz maradok utana is, elso pillanattol kezdve magunkat adtuk, mar az elso randin is, mikor osszekoltoztunk se volt semmi meglepetes.

Ha nem vesz el, akkor is vele maradok, de egy reszem szeretne feleseg lenni, es nem csak elettars. Megbeszeltuk, hogy nem kell gyurut viselni, mert a munkahelyunkon ugy is csak zavarna, meg egyebkent se hordunk ekszert (fulbevalo van csak a fulembe)...es mikor beszelunk ezekrol, mindig benne van a dologban, de megse keri meg a kezem. Mar mondtam neki azt is, hogy akkor mondja meg nekem kerek perec, hogy nem vesz el, s akkor nem kerlelem tovabb. Mire o, hogy de, akarja...meghogy az alkalmas idopontra var...8 ev alatt egy se volt?!

Mikor masok kerdezik, hogy miert nem hazasodtunk ossze, neha kiszalad a szamon, hogy "kerdezd ot." pedig azt kellene mondanom "nekunk igy jo"..persze jo is, de olyan jo lenne, ha azt mondhatnam, hogy a ferjem (nevet nem akarok valtoztatni, ezt elfogadja, es o is azt mondja, hogy igy praktikusabb lenne)

Mas is van igy ezzel? Lehet, hogy csak megint azert esik ennyire rosszul, mert jon a Valentin nap, es megint arra varok, hatha...aztan persze megint pofara esek...itt volt karacsony elott az evfordulonk, a szulinapom, aztan a karacsony....minden evben remenykedek egy kicsit, hatha megkeri a kezem,de nem...

Sorstarsak: Ti hogy tudtatok belenyugodni, hogy nem lehettek felesegek?


2013. jan. 30. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bátyám 2 év után vette el a párját.
2013. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de hogy ennek a krapeknak nemte vagy álma nője-arra mérget vehetsz.
2013. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másodunokatestvéremék 5 éve járnak, ismerősömék 8 éve
2013. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt kihagytam h másodunokatestvéremék egy ideje együtt élnek
2013. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én évek óta együtt élek a barátnőmmel. Az első évben rájött a gyűrűmánia mert a környezetünkben volt pár eljegyzés meg esküvő... Hónapokig próbálkozott hogy mi lenne ha, mire én persze bármikor. Egyszer csak, nem azért mert meguntam, elvittem gyűrűvadászatra hogy milyenek tetszenének neki, aztán 1-2 hónapra rá eljegyeztem. Ez már vagy 5 éve volt, de esküvő még sehol. Nem arról van szó hogy nem akarom vagy nem venném el, csak az a hercehurca nem hiányzik. A szívemben már most is a feleségem. Igaz ő nem nyaggat vele mert most kicsit meghízott.

Mindenesetre célozgass rá kedvesen nyugodtan, de ne erőltesd és főleg ne emészd magad, mert előbb utóbb kihat a kapcsolatotokra.

2013. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!