Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, akiknek később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, akiknek később lett az első kapcsolatuk, hány évesek voltatok mikor párt találtatok?

Figyelt kérdés
Mi számít nálatok későbbnek? Előtte rosszul éreztétek magatokat, amiért nincs párotok, vagy mindegy volt?
2013. jan. 30. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
30
2013. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit félreérthető a kérdés, de akkor válaszolok mindkét eshetőségre. 19 voltam, amikor először lett párkapcsolatom, és a végleges, akivel úgymond révbe értem (házasság, gyerek) 32 évesen.

A kérdés másik részére: Nem éreztem magam rosszul amikor egyedül voltam, vallom, hogy inkább egyedül, mint olyannal, aki úgymond "csak úgy van. "

2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem voltam jóképű, ezt tartottam magamról. Elég hamar szerelemre lobbantam, de mindig feleslegesen. Állandóan csalódnom kellett. Én magányosnak és szerencsétlennek éreztem magam. Aztán volt egy pont, amikor másképp kezdtem el gondolkodni magamról. Ekkor 24 voltam, és heteken belül megismertem a mostani nejemet. Ő pont 20 éves volt.


43/F

2013. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!