Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha eltekintenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha eltekintenétek az előitéletektől, miután ezt elolvastátok mert, segítségre lenne szükségem, tisztában vok a hibáim méretével, súlyosságával, de szeretnék előrébb jutni, tehát a szitu a következő: volt egy távkapcsom..

Figyelt kérdés
Mo.n vok ő meg Spanyolban vt.hűtlen voltam és viszonyom lett a legjobb barátommal(a távkapcsfiúval szakítottunk de jóban vagyunk,közös megegyezés vt)a legjobb barátommal viszont már régebben jártunk,szakítottam de igyekeztük megtartania barátságot de ő bevallotta h még szeret,és ez neki így nem jó és "szakított".akkor jöttem rá h szeretem,de tudtam h nem működne és így "elfogadtam"elvesztettem alegjobb barátomat,és azt hiszem szerelmes is voltam.Különleges nekem,mert az első fiú akit meg kellett hódítanom,általában hamar ismerkedek.Én vtam az 1.bnője,velem csókolózott először,és 1.k vtunk egymásnak,szopásban,kiverésben,nyalásban,ujjazásban.nagyon közel álltunk egymáshoz,febr.14én szakított és azóta fáj és hiányzik de már nem vok szerelmes,mégis rossz ránézni,gondolni,beszélni róla,fáj!még midníg szúr a tekintete és rajtam kívűl midenki jóban van vele,jah 1osztályba járunk...elkerülhetetlen a találkozás,és még midníg fáj,mit tegyek h végre túllehessek rajta (most van barátok,nagyon szeretem és nem csalnám meg,midennap együtt vunk,imádjuk egymást)de ez az előző srác az egyik legfontosabb ember az életeben,és elvesztettem,és nem tud nem fájni!tipp?köszi.
2009. szept. 2. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez egy kicsit zavaros... Mintha a végére elfelejtetted volna mit írtál az elején...
2009. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én se nagyon értem, hogy mit írsz. Mik ezek a vok, meg h, meg vtam, meg vt? Nem nagyon értem azt sem, hogy mit akarsz, milyen segítséget kérsz?! Egyáltalán segítséget kérsz?!
2009. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi itt a kérdés?... Tejoég..
2009. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
szerintem igen.
2009. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
már azt sem tudom követni h hány pasi volt :D de szerintem az a lényeg, hogy akit szeretsz, annak mondd meg, vagy különben felemészt a kín, hogy magadban tartod.
2009. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem legyél öngyi!
2009. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te ha ránk hallgatsz, csinálsz amit akarsz, különben meg vágd fel az ereidet, hidd el neked is jobb lesz!
2009. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj meg MAGYARUL írni.

2. Tedd fel újra a kérdést, az új tudással felvértezve.

3. Inkább várj pár évet, és hátha megkomolyodsz, és rájössz milyenek az igazi érzelmek...

2009. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg és törődj azzal akivel vagy. Az előző fiú biztos, hogy még érez irántad valamit de egy biztos , ha ilyen tempóban ismerkedsz és gyűjtöd a tapasztalatokat el fogsz értéktelenedni.
2009. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mért van az hogy nekem ugy tünt hogy mindannyian fiúk?
2009. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!